قیمت میلگرد اهواز

قیمت میلگرد اهواز

به میله های تقویت شده فولادی میلگرد می گویند. از میلگرد ها برای تقویت سازه های بتنی استفاده می شوند. ( مشاهده قیمت میلگرد اهواز در انتهای مطلب می باشد . )

علت این کار هم این است که مقاومت بتن در مقابل کشش کم است. با اضافه کردن میلگرد به بتن مقاومت کششی آن افزایش پیدا می کند.

میلگرد های آجدار استفاده بیشتری دارند چون سطح درگیری آن با کار بیشتر می باشد.

حتما بخوانید: برای مشاهده قیمت میلگرد سایر کارخانجات کلیک کنید

میلگرد اهواز از محصولات کارخانه نورد کوثر اهواز می باشد که در سال ۱۳۸۱ احداث شد و در سال ۱۳۸۳ رسما کار خود را آغاز کرد. ظرفیت تولید این کارخانه سالانه ۵۵۰ هزار تن می باشد.

از تولیدات این کارخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میلگرد
  • ناودانی
  • نبشی
  • تسمه

این کارخانه در زمینی به مساحت ۹۰ هزار متر مربع واقع شده است. این کارخانه دارای تجهیزات به روز در زمینه تولید قطعات آهنی می باشد.

میلگرد های آجدار تولید شده در این کارخانه از نوع استاندارد A3 می باشد.

عوامل زیادی بر روی قیمت میلگرد اهواز تاثیر می گذارند.

اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت میلگرد اهواز سایز میلگرد می باشد.

قیمت میلگرد بسته به قطر و طول آن متفاوت است. این نکته را باید گفت که طول میلگرد تاثیر بیشتری بر قیمت آن دارد. از طرفی دیگر قیمت فولاد از فاکتور های تعیین کننده قیمت میلگرد می باشد.

مقاومت در برابر خوردگی نیز از اهمیت بالایی در تعیین قیمت میلگرد برخوردار است.

این عنوان به این معنی است که هرچه میلگرد شما در برابر خوردگی مقاومت بالاتری داشته باشد ، قیمت آن نیز بالاتر می باشد. از این میلگرد ها معمولا در مناطقی که رطوبت زیاد است استفاده دارند.

از دیگر فاکتور های که بر قیمت میلگرد موثر است خرید به صورت عمده یا شاخه ای می باشد. به طور کلی خرید عمده با صرفه تر از خرید شاخه ای می باشد.

نوسانات بازار دلار و ارز نیز بر قیمت میلگرد ها بی تاثیر نیست. بنابر ین روزانه با تغییر قیمت دلار و ارز نیز قیمت میلگرد تغییر می کند.

شما می توانید در سایت تهران آهن از قیمت روزانه میلگرد اهواز اطلاع پیدا کنید و در صورت تمایل، اقدام به سفارش آن کنید تا با بهترین قیمت و کمترین زمان در اختیارتان قرار گیرد.