جهان پروفیل پارس و توضیحات این کارخانه

جهان پروفیل پارس تهران بزرگترین گروه صنعتی تولیدی مصنوعات فلزی در کشور است .

واحد صنعتی جهان پروفیل تهران در سال ۱۳۶۱ در اتوبان تهران ساوه ، خروجی صبا شهر تاسیس گردیده.

این شرکت با گذشت بیش از یک ربع قرن تجربه و مهارت در تولید انواع مصنوعات فلزی صنعتی و ساختمانی و با به کارگیری مواد اولیه مرغوب مانند محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان ، توانسته گام های عظیمی را در صنعت تولید محصولات فولادی بردارد.

این شرکت به میزان ۴۷۷۰۰۰ تن در سال ظرفیت تولید دارد. و علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی ، محصولات خود را به کشورهایی از جمله ترکمنستان ، ارمنستان ، افغانستان ، عراق ، تاجیکستان و سایر کشورهای همسایه صادر می نماید.

زیرمجموعه های این واحد صنعتی شامل شرکت جهان صنعت فولاد، شرکت کوشانوین، شرکت برشکاری ایران ، شرکت مجتمع فولاد اردکان، شرکت فورج پرندو شرکت قائم پروفیل رازی می باشند.

شرکت کوشا نوین با ۱۲خط تولید دارای ظرفیت تولید بالغ بر ۶۰۵ هزار تن مصنوعات فلزی می باشد و محصولات خود را به کشورهای آسیای میانه صادر می نماید.

شرکت ایران پاک سالانه  ۲۰۰۰ تن  انواع پروفیل باز و ورق نورد ظرفیت تولید دارد.

در سال ۱۳۸۵شرکت جهان صنعت تولید سازه های سنگین، سوله های صنعتی و تجهیزات صنعتی را آغاز کرد.

ظرفیت تولید مجتمع فولاد اردکان، سالانه ۹۶۰ هزار تن آهن اسفنجی است و در سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسیده است.

شرکت قائم پروفیل رازی با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن درسال از انواع مقاطع فولادی مانند میلگرد و پروفیل در سال ۱۳۸۷ احداث گردید.

از تولیدات شرکت فورج پرند انواع لوله های بدون درز با روش فلو فرمینگ و فورج گرم که با تحمل فشار بالا جهت مصارف صنعتی مانند نفت و گاز و پتروشیمی است، میباشد.

گسترش خطوط لوله از سایز ۸ تا ۵۶ اینچ جهت کاربردهای نفتی و گازی از جمله طرحهای توسعه طلبانه این شرکت است.

انواع محصولات ، لوله های صنعتی و داربستی ، قوطی های صنعتی و ساختمانی، پروفیل های درب و پنجره و مقاطع بازازجمله تولیدات کارخانه جهان پروفیل پارس است. این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین وبه روزترین ماشین آلات دنیا و آزمایشات کنترل کیفی و مجهزترین ابزارها توانسته بیش از ۴۰۰ نوع سطوح مقطع در اندازه های مختلف را تولید و به بازار مصرفی معرفی کند.

جهان پروفیل پارس

معرفی افتخارات و استانداردهای دریافتی شرکت جهان پروفیل پارس

جهان پروفیل افتخارات متعددی رادر سایه تلاش و همت کارکنان و مدیران با تجربه و کارآزموده خود طی این سال ها توانسته کسب نماید.

از جمله این افتخارات ، دریافت لوح تقدیر از اداره کل کار و امور اجتماعی ، لوح زرین از دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو در سال ۱۳۹۴، لوح تقدیر از سوی وزارت صنعت و معدن در سال ۱۳۹۰، عنوان صادر کننده نمونه در سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳، عنوان واحد نمونه و ممتاز صنعتی سال ۱۳۹۲ و لوح سپاس از پنجمین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در مسکن می باشد.

و همچنین موفق به اخذ گواهینامه OHSAS 18001: 2007 و ISO 14001: 2004 در زمینه مدیریت محیط زیست و ISO 9001: 2008 در زمینه مدیریت کیفیت و پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سوی سازمان ملی استاندارد ایران گردیده است…

معرفی تولیدات و محصولات شرکت جهان پروفیل پارس

  • لوله های صنعتی و داربستی
  • قوطی های صنعتی و ساختمانی
  • محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع لوله های صنعتی و داربستی، مقاطع باز، قوطی های صنعتی و ساختمانی، پروفیل درب و پنجره، مقاطع باز، لوله های مبلی و نبشی و ناودانی است. در ادامه به بررسی جزئیات این محصولات خواهیم پرداخت.
  • سایز های قوطی های صنعتی و ساختمانی جهان پروفیل عبارتند از: ۱۵*۱۵ تا ۱۸۰*۱۸۰ و ۱۰*۲۰ تا ۱۰۰*۱۸۰ و در ضخامت ۰٫۶ تا ۶٫۵ میلیمتر می باشند. قوطی های مربع و مستطیلی نیز بر اساس استاندارد DIN 2395 و به بازار مصرفی عرضه می گردند.
  • لوله های صنعتی و داربستی تولیدشده دراین شرکت در سایزهای ۳ تا ۲۱۹ میلیمتر و در ضخامت های ۷/۰ تا ۶۵/ ۳ میلیمتر است. این تولیدات براساس استاندارد DIN 2394 عرضه می گردند.
  • مقاطع باز
  • مقاطع باز تولیدی ، چهارچوب در و پروفیل Z شکل است. نبشی ها در انواع بال مساوی و از سایز ۳۰*۳۰*۵/۲ تا ۴۰*۴۰*۴ میلیمتر در طول ۶ متر می باشند. پروفیل Z از سایز ۱۸ تا ۲۰ و عرض ۲ تا ۳٫۵ میلیمتر تهیه و تولید می گردد. سایزهای چهارچوب درب ۱۲ تا ۱۶ و هر متر از آن به میزان ۶/۶ کیلوگرم وزن دارد. این محصولات بر اساس استاندارد DIN 59413 می باشند.

هرآنچه که باید در رابطه با قیمت پروفیل بدانید روی آن کلیک کنید.