شرکت پروفیل تهران صدرا و توضیحات در مورد آن

شرکت پروفیل تهران صدرا در سال ۱۳۸۱ به ثبت رسیده است این مجموعه با نام شرکت صدرا پروفیل تهران به مدیریت محمدتقی میرزارسولی در تاریخ ۲۳/۰۴/۱۳۸۹ به بهره برداری رسیده است.

محل کارخانه این شرکت واقع در استان تهران ، شهری ، شهرک صنعتی شمس آباد ، شهرک الومینیوم سازان انتهای خ آذر و دفتر مرکزی آن درخیابان ولیعصر روبروی پمپ بنزین پارک ساعی ساختمان شهاب می باشد.

محصولات تولیدی کارخانه صدرا پروفیل تهران

تولیدات مجموعه لوله و پروفیل صدرا و ساخت فلزات اساسی بر اساس شماره پروانه ۶۹۲۴۴ شامل انواع محصولات به منظور تامین زنجیره فولادی کشور صورت می گیرد.

از محصولات شرکت لوله و پروفیل صدرا تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • لوله های صنعتی صدرا
  • قوطی و پروفیل های صنعتی و ساختمانی
  • انواع لوله های داربستی به ظرفیت ۱۶۴ هزار تن در سال
  • پروفیل های مخصوص درب و پنجره با ظرفیت ۱۰ هزار تن به صورت سالیانه
  • انواع مقاطع باز و قوطی شرکت لوله و پروفیل صدرا تهران
  • نبشی و زوار در ظرفیت تولیدی ۶ هزار تن به صورت سالیان

پروفیل صدرا

لوله های صنعتی و ساختمانی که در در شرکت لوله و پروفیل صدرا تهران تولید میشوند،  از ورق های ST37 به صورت درز مستقیم در ضخامت های متنوع تولید می شوند.

این محصولات اغلب برای انتقال آب و یا برای تهیه داربست های فلزی خریداری می شوند.

تهیه مواد اولیه محصولات شرکت تهران صدرا به طور مستقیم از کارخانه فولاد مبارکه اصفهان با کیفیت S235JR و همچنین از مبادی ورودی کالا به طور عمده تهیه میشود.

با توجه به قیمت تمام شده کالاهای این شرکت امکان ارائه محصولات با قیمت مناسب جهت جلب رضایت مشتری میباشد.

کارخانه صدرا پروفیل تهران ظرفیت تولید سالیانه محصولات خود را به مقدار ۱۸۰ هزار تن در سال رسانده است.

شرکت پروفیل تهران صدرا در سال ۱۳۸۱ ثبت و با نصب دستگاه های مربوطه اقدام به تولید محصولاتی مانند: پروفیل زد ، ستونی ۱۴۰x 140 و در کنار آن برشکاری آذر را نیز تاسیس کرد.

با گذشت زمان کوتاه و با توجه به رضایت مشتریان و مصرف کنندگان از محصولات تولیدی ، این شرکت اقدام به تولید حدود ۴۰ نوع محصول کرده است .

واحد کنترل کیفی لوله و اتصالات صدرا تهران

شرکت لوله سازی صدرا تهران نیز هم چون تمام مجموعه های فولادساز کشور ، با احداث بخش کنترل کیفی سعی داشته گامی بردارد در راستای تهیه محصولاتی با کیفیت ،  از اقدامات ارزشمند و بسیار مطلوب این مجموعه :تامین مواد اولیه با نظارت و حساسیت بالا ، بازرسین ناظر خطوط تولیدی و تجهیزات روز ، می توان اشاره نمود.

قسمت کنترل کیفی با انجام تست های مربوطه بر روی نمونه های تولید شده ، مشخصات مکانیکی ، کیفیت ، و خواص ظاهری محصولات را بررسی میکند و در صورت وجود هرگونه نقصی در صدد ارائه راه کاری برای رفع مشکلات می پردازد.

چشم انداز وخط مشی های شرکت پروفیل سازی صدرا تهران

تولیدات فولادی شرکت لوله و پروفیل تهران صدرا طبق استانداردهای ملی و بین المللی با مواد اولیه با کیفیت تهیه شده به مرحله تولید می رسند.

در آغاز کار تولیدات شرکت تعداد اندکی بود، اما با گذشت زمان این مجموعه توانست توانایی ها و کیفیت زنجیره ای خود را به اثبات برساند.

تکمیل خطوط تولید، ارتقاء سبد و افزایش ظرفیت تولیدات به ۳۱۳ هزار تن در سال از برنامه های پیش روی شرکت تهران صدرا میباشد.

با توجه به سیر پر سرعت پیشرفت این مجموعه، انتظار می رودچشم اندازهای مورد نظر در آینده ای که چندان هم دور نیست تحقق یابد.

پروفیل صدرا

برای مشاهده قیمت پروفیل های صدرا تهران لطفا روی آن کلیک کنید و با ما همراه باشید.