دسترسی آسان به فهرست مطالب

فنس چیست و چه کارایی دارد؟

فنس یکی از راهکارهای محافظت از زمین ها و ایجاد مرزبندی محافظت سازی با استفاده تولید فنس که نوعی توری حصاری است .

این محافظت از زمان های گذشته دربین مردم مرسوم بوده کسانی که زمین های کشاورزی خود را با استفاده از بوته درختان خاردار برای حفاظ کشی استفاده میکردند.

اما این راهکار مقاومت کارایی چندانی نداشت و به عنوان یک حفاظ همیشگی قابلیت استفاده طولانی مدت را نداشت و امنیت را برای صاحبان حفظ نمیکرد.

اما با گذشت زمان و با روی کار آمدن فروش فنس با استفاده از توری گالوانیزه ، توری هایی با مقاومت و دوام بالا جایگزین روش های قدیمی شدند.

این توری ها جنسی از گالوانیزه و یا فولاد زد زنگ دارند ، تولید فنس به این صورت است که توری هایی با بافت های مختلف تولید میشود و کارایی متفاوتی دارند.

تولید فنس باعث میشود شما کاری با کیفیت بالا ، زد زنگ و زد رطوبت با نصبی راحت داشته باشید و اینکه اگر با کیفیت بالا انجام شود ، با جنس مقاومی که دارد ، میتواند تا ۵۰ سال مقاومت کند.

گاهی تولید فنس با استفاده از مواد پلی اتیلن انجام می شود که معمولا برای حصار کشی موقت انجام میشود ، این توری ها به دلیل وجود مواد ضد ماورابنفش و uv تا حدود ۵ سال مقاومت دارند.

مقاومت فنس ها

مقاومت فنس ها با توجه به جنس آنها متفاوت است.

فنس هایی که از جنس فولاد زد زنگ و یا جنس خاصی از استیل هستند بسیار مقاوم هستند اما برای استفاده هایی مانند حصار کشی باغ یا ورزشگاه ها به دلیل هزینه بالای آن مناسب نیستند.

ما باید فنس ها را با توجه به نیاز برای امنیت و جنس آنها برای مصرف انتخاب کنیم.

در تولید فنس قطر مفتولی که از آن استفاده می کنند متفاوت است ، همچنین برای اینکه بتوانید سفارش مورد نیاز خود را ثبت کنید باید عرض فنس دلخواه خود را بدانید.

کاربرد فنس در امنیت

فنس و توری حصاری کاربردهای مختلفی دارد، به همین دلیل ابتدا انواع توری حصاری و فنس‌ها را معرفی می‌کنیم تا شما شناختی کلی ، نسبت به آنها پیدا کنید.

هدف از بیان این مطالب این است که شما بتوانید تصمیم‌گیری بهتری در انتخاب و سفارش خدمات توری‌کشی و فنس‌کشی داشته باشید و با انواع کاربردهای توری و حصارکشی آشنا شوید.

فنس توری حصاری یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع حفاظتی امنیتی میباشد که استفاده گسترده در متدها و شیوه های سنتی تملک اراضی و محدوده بندی زمین ها دارد.

مشخصات فنی محصول فنس :

  • ضخامت: ۲٫۲ الی ۵ mm
  • چشمه: ۴ ، ۵ ، ۶ و ۷ cm
  • عرض رول : ۱۰۰ الی ۳۰۰ cm
  • طول رول : ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰ mm
  • جنس : گالوانیزه گرم، روکشدار PVC