قوطی پروفیل های فولادی ضد زنگ برای سایبان ها، ویترین ها و مناظر

مزایای بسیاری برای انتخاب فولاد ضدزنگ برای استفاده در تاج پوشش، فروشگاه های بزرگ و مناظر وجود دارد. این فلز،یک فلز ایده آل برای استفاده در شرایطی است که در معرض عناصر نگران کننده قرار می گیرد. اجازه دهید به برخی از این مزایا نگاه کنیم.

سایبان ها

هنگام طراحی سایبان های ورودی، معماران و مهندسان به دنبال سازه های نوآورانه هستند که از نظر زیبایی پذیری، قوی، با دوام و قادر به مقاومت در برابر شرایط سختی آب و هوایی می باشند. فولاد سازه ای با معماری معلق (AESS) یک عنصر مادی است که محبوبیت آن را برای قوطی پروفیل ها به دست می آورد. این در چندین شکل استاندارد و پروفیل های سفارشی، و همچنین در انواع آلیاژهای فولادی ضد زنگ مانند دوبلکس ضدزنگ، در دسترس است.

اجزای دقیق لیزری که توسط سازه های Stainless ساخته شده است، برای استفاده در سازه های معلق مورد استفاده قرار می گیرند. سفارشی کردن اشکال و پروفیل ها به طراحان اجازه می دهد تا مفاهیم منحصر به فردی را به ساختمان ها ارائه دهند که به آنها کمک می کند تا برجسته شوند. بعضی از پروفیل های لیزری که در سایبان ها استفاده می شوند شامل پرتو های سفارشی یا استاندارد، کانال ها،گوشه ها، Tشکل ها و بخش های صلیبی شکل است.

ویترین یا سر در فروشگاه ها

با فن آوری پیشرفته در صنعت فولاد ضد زنگ، معماران و سایر متخصصان طراحی در مورد امکاناتی که در مورد سیستم های فروشگاه نمایان می شود، هیجان زده هستند. برای این کاربرد فولاد ضد زنگ با لیزر سازگار با ضخامت، جذاب و مقاوم در برابر خوردگی است.

ویترین ها دیوارهای نمایشی با درهای ورودی هستند که از قاب های عمودی و افقی با مقدار زیادی شیشه برای نور روز طبیعی ساخته شده اند. این سیستم های سازه ای طراحی شده اند تا عناصر را از یک ساختمان حفظ کنند و در عین حال نور نیز ظاهر شود. سیستم های نمای داخلی فولاد ضد زنگ دقیقا با پروفیل های باریک و عرض های بزرگ لعاب ساخته می شوند.

ویژگی های ذاتی قوطی پروفیل های ضد زنگ آن ها را انتخاب خوبی برای برنامه های کاربردی نمایشگاه می کند. آنها مقاوم در برابر خوردگی از باران، مواد شیمیایی و آلاینده ها هستند.

مناظر طبیعی

همانطور که در بالا توضیح داده شد، واضح است که فولاد ضد زنگ یکی از بهترین محصولات برای استفاده در شرایطی است که مواد در معرض عناصر هستند. علاوه بر سایبان ها و فروشگاه های بزرگ، ضد زنگ به طور گسترده ای در مناظر استفاده می شود. معماران اغلب تصمیم می گیرند که برای مقاومت در برابر خوردگی، نگهداری کمتر، کیفیت زیبایی شناسی و وزن سبک برای راحتی حمل و نقل و نصب، از فولاد ضد زنگ استفاده کنند، نه فلزات دیگر.

فولاد ضد زنگ به راحتی زنگ نمی کند و از بین نمی رود. آلیاژهای فولادی ضد زنگ حاوی پوشش طبیعی است که از اکسیداسیون جلوگیری می کند. این امکان وجود دارد عناصر منظره که در تماس با زمین، مستقیم نور خورشید و رطوبت باشد. این مواد به سادگی با استفاده از سنگ تراشی برای ایجاد مناظر زیبایی انجام می شود.

فولاد ضد زنگ عالی است، زیرا می توان آن را بتن ریزی کرد و یا در زمین قرار داد بدون اینکه نگران خوردگی آن باشید.

راه های بسیاری برای ترکیب فولاد ضد زنگ وجود دارد :

  • پله های شناور
  • ریل های دست و ریل های محافظ
  • چشمه های آب و دیگر ویژگی های آب
  • مبلمان پاسیو
  • وسایل نور
  • مجسمه ها
  • مخازن زباله

برای مشاهده قیمت پروفیل روی آن کلیک کنید.