ورق کرکره گالوانیزه چیست ؟

ورق کرکره گالوانیزه نوع خاصی از فرم دهی ورق گالوانیزه است که در ساخت سقف های شیروانی کاربرد دارد.

از دیرباز برای هدایت آب بارانی که در بام ها می ماند از سقف های شیب دار استفاده می شده است که با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به تامین ذائقه تمامی سلیقه ها مدل های متنوعی از پوشش شیروانی طراحی و ساخته شده است .

ورق کرکره گالوانیزه

از پرکاربردترین آن ها و هم چنین قدیمی ترین ، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین آنها می توان به ورق کرکره گالوانیزه اشاره کرد.

هم اکنون این فرمینگ در کشور عزیزمان ایران به صورت کاملا بومی تولید می شود و علاوه بر امکان ساخت ورق های کرکره گالوانیزه خارجی همچون کرکره گالوانیزه قزاق ، کرکره گالوانیزه چینی ، کرکره گالوانیزه کره ای ،کرکره گالوانیزه ژاپنی و غیره می توان از ورق های گالوانیزه ایرانی نیز استفاده کرد که کاملا استاندارد و مقرون به صرفه نیز هستند.

در بین ورق های گالوانیزه ایرانی زیر به ترتیب اولویت قیمت و کیفیت می توان ورق های گالوانیزه کرکره زیر را اینطور در نظر گرفت :

  1. ورق گالوانیزه کرکره فولاد مبارکه اصفهان
  2. ورق گالوانیزه کرکره فجر کاشان
  3. ورق گالوانیزه کرکره شهرکرد
  4. ورق گالوانیزه کرکره هفت الماس
  5. ورق کرکره گالوانیزه سمنان
  6. ورق گالوانیزه کرکره خودرو
  7. ورق گالوانیزه کرکره اشتهارد

برای مشاهده آخرین قیمت ورق لطفا روی آن کلیک نمایید.

در سقف های شیروانی علاوه بر استفاده از ورق های گالوانیزه می توان از ورق رنگی نیز استفاده کرد که به طبع زیبایی و به همان نسبت نیز هزینه بالاتری دارند.

در مورد پوشش سقف سوله ، ویلا و شیروانی با ورق های گالوانیزه (یا ورق های گالوانیزه ساده بی رنگ) شما می توانید از ضخامت های مختلف ورق گالوانیزه با یکی از عرض های کوتاه ۱۰۰۰ یا بلند ۱۲۵۰ استفاده کنید.

اینکه چه ضخامتی برای شما مناسب تر است را می توانید از نصاب شیروانی خود سوال کنید و یا با در نظر گرفت شرایط جغرافیایی و مکانی و همچنین ارتفاع سازه از سطح زمین محاسبه کنید.

اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید می توانید با یکی از کارشناسان تهران آهن تماس بگیرید.