پروفیل گل نرده

پروفیل گل نرده

پروفیل گل نرده و لوله این شرکت

پروفیل گل نرده : کارخانجات لوله و پروفیل گل‌نرده در سال ۱۳۶۱ با هدف تولید  انواع لوله و پروفیل‌های فولادی با ظرفیت تولیدی ۲۰.۰۰۰ تن در سال تاسیس و بهره برداری رسید.

مدیریت این کارخانه در راستای استراتژی توسعه بازار و افزایش تنوعات محصولات و نفوذ به بازارهای صادراتی برنامه ریزی دقیق خود را در جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقاء کیفی و کمی محصولات آغاز نموده و دستیابی به ظرفیت ۱۰۰.۰۰۰ تن در سال ازانواع مقاطع فولادی در سایزهای گوناگون حاصل تلاش و برنامه ریزی دقیق مدیریت این شرکت می باشد.

خطوط تولید کارخانه گل نرده

در اوایل سال ۱۳۶۱ بیشتر از سه دهه قبل مجموعه ای به نام شرکت لوله و پروفیل گل نرده با هدف تولید محصولات فولادی همچون قوطی های مربع و مستطیل شکل، لوله های آب و گاز ، پروفیل های ساختمانی و لوله های صنعتی با ظرفیت ۲۰ هزار تن در سال ، مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به مدیریت آقای علی قراگوزلو کلنگ زنی شد.

پس از انجام آماده سازی های لازم و تکمیل بخش های کارخانه پروفیل گل نرده تهران ، شرایط برای تجهیزکردن خطوط و آغاز تولیدات مهیا شد.

اولین ماشین آلات و تجهیزات مربوطه برای تولید محصولات فولادی مورد نظر حدود ۱۰ سال بعد از کلنگ زنی تهیه شد.

امروزه شرکت لوله و پروفیل گل نرده تهران با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن درسال یکی از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان انواع قوطی و پروفیل در سطح استان و کشور است و توانسته توانایی های خود در این حوزه را به اثبات برساند. طراحی و تولید کلیه قطعات و تجهیزات مورد نیاز کارخانه لوله و پروفیل گل نرده تهران در واحدهای قالب سازی مجموعه انجام میشود.

محصولات شرکت پروفیل گل نرده

برنامه ریزی در جهت توسعه خطوط تولید و کیفیت سبد محصولات فولادی شرکت لوله و پروفیل گل نرده تهران سیاست هایی است که موجب شده مجموعه در حوزه های متنوعی از جمله صنایع، خوردو سازی، ساخت و ساز، بخش انرژی و… خوش بدرخشد.

محصولات کارخانه لوله سازی تهران هم اکنون در بازارهای ساخت خودرو و موتورسیکلت، مسکن، شبکه های انتقال آب و گاز و… به چشم می خورند، از تولیدات شرکت پروفیل گل نرده تهران که قابل توجه است می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پروفیل های مخصوص درب و پنجره
 • تولید لوله های صنعتی با هدف تامین سبد فولادی کشور
 • تولید انواع مقاطع باز
 • قوطی های متنوع در اشکال مربع و مستطیلی
 • لوله های فولادی انتقال آب و گاز به صورت خانگی و شهری

کارخانه لوله سازی گل نرده تهران

لوله های مخصوص انتقال آب و گاز شرکت لوله و پروفیل گل نرده تهران برای مصارف صنعتی، ساختمانی و استفاده های خانگی و شهری مورداستفاده است که از سایز ¼ تا ۶ در سبک های سبک، سنگین و نیمه سنگین مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به مرحله تولید می رسند. این محصولات غالبا به صورت لوله های سیاه یا لوله های گالوانیره در بازار محصولات فولادی دیده می شوند.

 

محصولاتی که در سبد تولیدی شرکت لوله و پروفیل گل نرده تهران وجود دارد با توجه به ویژگی هایی چون فرم گیری راحت ، قابلیت جوشکاری،  مقاومت بالا نسبت به محصولات مشابه دربازار، کیفیت بسیارمطلوب و ابعاد دقیق در امور مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

امروزه لوله های صنعتی تولید شده در کارخانه گل نرده تهران در ضخامت های ۰٫۷ الی ۲۰ میلی متر مطابق با استانداردهای فنی DIN 2394(1) 94 و EN 10219-2 به تولید می رسند.

کارخانه گل نرده تهران با بهره گیری از کادر فنی مجرب، دانش روز و پرسنل کارآزموده توانسته در جهت تامین بخشی از نیازهای بازار داخلی و در دست گرفتن بازار صادراتی خوش بدرخشد.

اولین فروش مجموعه در بازارهای خارجی کشور ارمنستان در سال ۱۳۸۷ باموفقیت انجام شد . بخشی از فعالت های این مجموعه برگزاری دوره های آموزشی برای پرسنل در جهت در دست گرفتن بازار صادراتی است.

کشورهایی  هم چون افغانستان، عراق، ازبکستان و… هم اکنون مقصد صادرات شرکت پروفیل گل نرده است .

استانداردهای مرکز فروش گل نرده در تهران

محصولات مجموعه گل نرده تهران مطابق با استاندرادهای فنی زیر تولید و برای فروش به بازار ارائه می شوند:

 •    DIN 2441
 •     DIN 2440
 •     BS 1387 (l.m.h)
 •  استاندارد ملی ISIRI 3765
 •    استانداد ملی ISIRI 3360

پس از خروج محصولات از خطوط تولیدی ، در واحدهای کنترل کیفی تحت بررسی و آنالیز قرار میگیرند تا کیفیت آن ها تایید شود.

این عملیات در واحدهای شیمی، کوانتومتری، مکانیک و کالیبراسیون صورت می گیرد.

از مهم ترین آزمایش های که روی نمونه ها انجام میشود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •     آزمایشات ادی کارنت
 •     بازرسی تولید و برش
 •     بازرسی مواد اولیه
 •     و…

چشم انداز و خط مشی های شرکت پروفیل سازی گل نرده

برنامه ها و اقدامات متنوعی که صورت گرفته در راستای تولید، فراهم سازی محیطی مطلوب و آرام برای فعالیت پرسنل ، فراهم سازی بستر مناسب جهت تولید محصولات فولادی، ارتقاء همیشگی سطح کیفی، مشتری محوری و خلاقیت میباشد.

از اهداف این مجموعه می توان به تولید انواع لوله های صنعتی و انتقال گاز اشاره نمود که پیش نیازهای مربوطه آن انجام و خطوط تولیدی به زودی به بهره برداری خواهند رسید.

استراتژی تکمیل و توسعه خطوط تولید، در دست گرفتن بخشی از بازار صادرات محصولات فولادی، افزایش ظرفیت های تولیدی، ارتقاء سبد تولید و بالا بردن سطح کیفی از برنامه های پیش روی شرکت لوله و پروفیل گل نرده تهران است.

برای مشاهده قیمت پروفیل روز در سایت تهران آهن روی آن کلیک کنید.

پروفیل-گل-نرده

پروفیل گل نرده

پروفیل گل نرده

سوالتان را از ما بپرسید
با کارشناسان فروش تهران آهن در واتس اپ به صورت شبانه روزی در تماس باشید