قیمت میلگرد ارگ تبریز

قیمت میلگرد ارگ تبریز

مشاهده قیمت میلگرد ارگ تبریز در انتهای مطلب اورده شده است ولی قبل ز بهتر است توضیحی مختصر  از این شرکت به شما بدهیم .

این شرکت در تیر سال ۱۳۸۶ با شماره ۲۱۶۲۹ به ثبت رسید. پس از ثبت اقدام به خرید زمین و ایجاد سوله کرد و همچنین اقدام به جذب سرمایه گذار خارجی کرد .

در سال ۱۳۸۷ ساخت سوله ها به پایان رسید. در اوایل سال ۱۳۸۸ نصب و راه اندازی خط تولید این شرکت به پایان رسید. نیمه دوم سال ۱۳۸۸ این شرکت شروع به تولید آزمایشی کرد و اقدام به دریافت پروانه بهره برداری چدن و داکتیل کرد.

در آبان سال ۱۳۸۸ بود که از اداره صنایع موفق شد این پروانه را کسب کند و در ادامه روند تولید چدن و داکتیل را ادامه داد.

اوایل سال ۱۳۸۹ بود که این شرکت برای ارتقا و پیشرفت خود اقدام به راه اندازی خط تولید ذوب آهن و نورد پیش گرم برای تولید میلگرد کرد .

حتما بخوانید:  برای مشاهده قیمت میلگرد سایر کارخانجات کلیک کنید

همچنین در همین دوره اقدام به راه اندازی خط تولید شمش نیز کرد. اندازه این شمش ها ۱۲۵*۱۲۵  می باشد. روند تهیه دستگاه های نورد گرم و خط تولید شمش تا سال ۱۳۹۰ به طول انجامید.

از سال ۱۳۹۱ به بعد این شرکت اقدام به تولید آزمایشی میگرد کرد.

نتیجه این روند آزمایشی به طوری پیش رفت که دارای کیفیت خوبی بودند و تا کنون هم این کارخانه میلگرد تولید می کند.

میلگرد های این شرکت تماما با استاندار A3  تولید می شوند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. همین کیفیت باعث شده تا میلگرد های این شرکت دارای طرفداران زیادی باشد و روزانه افراد زیادی قیمت میلگرد ارگ تبریز را در اینترنت جستجو می کنند.

باید بدانید که قیمت میلگرد ارگ تبریز تناژی می باشد و خرید تناژی آن به صرفه تر از خرید شاخه ای آن می باشد.

قیمت این میلگرد مانند سایر قطعات آهنی روزانه تغییر می کند و نوسانات آن تابعی از قیمت ارز و بازار جهانی و سایر عوامل تاثیر گذار می باشد.

شما می توانید از سایت تهران آهن روزانه می توانید قیمت میلگرد ارگ تبریز را پیگیری کنید و در صورت نیاز سفارش دهید تا با کمترین هزینه و سریعترین زمان در اختیارتان قرار گیرد.

سوالتان را از ما بپرسید
با کارشناسان فروش تهران آهن در واتس اپ به صورت شبانه روزی در تماس باشید