قیمت میلگرد امروز در بازار تهران و… را از تهران آهن بخواهید.

قیمت میلگرد

شرکت تهران آهن قیمت میلگرد را در برندها و کارخانه‌های تولیدی معتبر ارائه و عرضه می‌کند. تعدادی از کارخانه‌هایی که قیمت میلگرد به روز محصولات آن‌ها را می‌توانید در لیست زیر جستجو کنید شرکت ذوب آهن اصفهان ، میانه ،نیشابور ، زاگرس ، بناب ، ابهر ، امیرکبیر و … می باشد .

تهران آهن یکی از معتبر ترین فروشگاه های آهن آلات است که با بیش از ۲۰ سال سابقه ، خود را متعهد به مشتریان عزیز می داند و میتواند قیمت میلگرد امروز را به صورت کاملا آپدیت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تهران آهن با پایبندی به سه اصل ، خرید امن ، آسان و ارزان موفق به ارسال آهن آلات و بهترین قیمت میلگرد به تمامی پروژه ها در استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان شده است.

برای اطلاع از اخرین قیمت میلگرد می توانید از طریق پیج اینستاگرام تهران آهن و یا  کانال تلگرام تهران آهن اقدام نمایید.

قیمت میلگرد در وب سایت تهران آهن

با توجه به اعتبار شرکت تهران آهن ،این آسودگی خاطر را به شما می دهیم که قیمت میلگرد امروز در بازار را به کمترین قیمت خدمتتان عرضه می کنیم و تمامی قیمت میلگرد بازار قابل رقابت با تمام تامین کنندگان آهن آلات در ایران می باشد. اگر یک بار از تهران آهن خرید کنید،نه تنها به صداقت در فروش پی خواهید برد بلکه با مشاهده لیست قیمت میلگرد ،رقابت را متوجه خواهید شد.

هم همچنین برای اطلاع از قیمت میلگرد اهواز می توانید با تهران آهن در ارتباط باشید.

سوالات متداول برخی از مشتریان عزیزمان

روند خرید میلگرد از تهران آهن به چه صورت است؟

بله قیمت میلگرد بازار آهن تهران و سایر شهرها به نرخ روز و به صورت لحظه ای در سایت تهران آهن بروز رسانی می گردد. جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد به سایت مراجعه و یا با شماره ۰۲۱۸۶۰۷۳۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

آیا امکان خرید ۴ یا ۵ سایز میلگرد در یک ظرفیت وجود دارد ؟

امکان خرید ۴ یا ۵ سایز در یک ظرفیت از بعضی از کارخانه ها وجود دارد و نیاز به گرفتن تاییدیه دارد این امکان در انبار تهران ما موجود می باشید.

آیا امکان پرداخت حضوری و یا بعد از رویت بار وجود دارد ؟

بله امکان پرداخت حضوری وجود دارد همچنین امکان تسویه حساب کامل بعد از رویت بار در مواردی نیز وجود دارد اما باید مبلغی به عنوان بیعانه (حداقل ۲/۳ مبلغ کل فاکتور) را پرداخت نموده و بعد از اعلام وزن بار مابقی مبلغ پرداخت گردد.

هزینه حمل و نقل چقدر است؟

بسته به نوع ماشین و محل تخلیه متفاوت است. ولی به‌طور کلی کمترین کرایه تریلر برای جابجایی بار از انباری به انبار مجاور مبلغی در حدود ۶۰۰ هزار تومان است.

زمان تحویل کالاها چقدر است؟

چنانچه کالا نیاز به تولید نداشته باشد، بین ۱ الی ۲ روز زمان خواهد برد.

محل بارگیری میلگرد ها کجاست؟

چنانچه کارخانه باشد از درب کارخانه و چنانچه بنگاه باشد، از انبارهای جنوب غربی تهران.

قیمت ها با ارزش افزوده است؟

خیر

قبل از خرید میلگرد حتما باید درمورد پیش بینی قیمت فروش میلگرد  ، نوسانات و نوع میلگرد مورد نیاز اطلاعاتی داشته باشید . در ادامه مطلب برند های مطرح از کارخانه های میلگرد آورده ایم که برای خرید میلگرد مورد نظر آگاهی لازم را داشته باشید .

نوسانات قیمت میلگرد

میلگرد یک محصول فولادی پر کاربرد است که قیمت آن اثر قابل توجهی بر هزینه های تمام شده ساخت و ساز میگذارد.

قیمت میلگرد و قیمت روز میلگرد در بازار  یکی از مهم ترین موضوعاتی است که تمام صنایع وابسته به این محصول را تحت تاثیر قرار داده است.

قیمت میلگرد در بازار های داخلی و خارجی کاملا  به نوع، ابعاد، قطر و کیفیت شرکت تولید کننده بستگی دارد.

قبل از خرید میلگرد بایستی اطلاعاتی در مورد قیمت میلگرد دانست؟

میلگرد یا آرماتور ،  فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فولادی که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد و فولاد میلگرد نامیده می‌شود.

البته در موارد خاصی از فولاد ساختمانی نظیر نیمرخ‌های I شکل، ناودانی و یا قوطی نیز برای مسلح کردن بتن استفاده می‌شود.خاموت : آرماتورهای عرضی که به دور آرماتورهای طولی و اصلی در شناژها بسته می‌شوند خاموت نام دارند.

در کشورهای مختلف فولاد میلگرد با استانداردهای متفاوتی تولید می‌شوند و در هر استانداردی طبقه بندی مشخصی در ارتباط با خواص مکانیکی فولادها وجود دارد.

در ایران قسمت عمده فولادهای میلگرد که توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شوند با استاندارد روسی مطابقت دارند.

خرید میلگرد

فولادی که در ایران تولید می‌شود (طبق استاندارد روسی) به سه گروه تقسیم می‌شود:

 1.  فولاد نوع A-1
 2. فولاد نوع A-2
 3. فولاد نوع A-3

فولاد A-1

از نوع صاف بوده و مقاومت تسلیم و مقاومت کششی آن به ترتیب ۲۳۰۰ و۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می‌باشد.

 فولاد A-2

از نوع آجدار با مقاومت تسلیم ۳۰۰۰ و مقاومت کششی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است،

 فولاد A-3

نیز از نوع آجدار با مقاومت تسلیم ۴۰۰۰ و مقاومت کششی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می‌باشد.

از نظر تنوع قطر میلگردها نیز استانداردهای تولید کنندگان متفاوت است.

در سیستم روسی که در کارخانجات ذوب آهن اصفهان مورد استفاده‌است میلگردها تا قطر ۴۰ میلیمتر ساخته می‌شوند.

میلگرد انتظار در فنداسیون و طبقات

آن دسته از میلگردهایی که از سطح فنداسیون و از سطح سقف به سمت بالا ادامه داشته تا میلگردهای اصلی و طولی ستون ها بدان وصل شوند، میلگرد انتظار (ریشه انتظار) می گویند که اندازه حداقل آن۶ ⁄ ۱ ارتفاع طبقه مربوط برای هر ریشه انتظار می باشند.

انواع میلگردها بر اساس استاندارد و آنالیز کنونی:

 • میلگرد س ۲۴۰ (میلگرد ساده)
 • میلگرد آج ۳۴۰ (میلگرد آجدار مارپیچ)
 • میلگرد آج ۴۰۰ (میلگرد آجدار جناقی)
 • میلگرد آج ۵۰۰ (میلگرد آجدار مرکب)

در حال حاضر تمام میلگرد های بازار تابع چنین استانداردی هستند.

نکته: وقتی نام “میلگرد A2” را میشنوید بدانید که منظور همان “میلگرد آج ۳۴۰” میباشد و منظور از “میلگرد A3” ، همان “میلگرد آج ۴۰۰” میباشد که فقط نام ها ثابت مانده ولی آنالیز و استاندارد آنها کاملا متفاوت میباشد.

پیش بینی قیمت روز میلگرد در بازار

در شرایط اقتصادی کنونی کشور عوامل بسیاری در نوسان قیمت میلگرد موثر است از جمله نوسانات ارزی، تورم، نوسانات بازار طلا، تعطیلات رسمی؛ مناسبت های مذهبی، رویدادهای سیاسی و اقتصادی و حتی تغییرات آب وهوایی پیش بینی کردن قیمت میلگرد تهران امری دشوار هست که البته با افزایش مکرر قیمت دلار و بی ارزش شدن پول ملی افزایش قیمت انواع میلگرد قابل مشاهده است .

قیمت میلگرد در بازار آهن

با توجه به نوسان قیمت میلگرد ۱۴ امروز و متغیر بودن آن شرکت بازرگانی تهران آهن قیمت های روز میلگرد را در دو نوع ساده و آجدار از کارخانه ها و برندهای معتبر تولید میلگرد همچون ذوب آهن اصفهان، ابهر و امیرکبیر و … در جداول قیمت این صفحه به صورت روزانه ارائه میکند .

قیمت میلگرد در بازار آهن

به صورت تیتر وار به کارخانجاتی که امکان تهیه میلگرد را داریم نیز اشاره میکنیم :

قیمت میلگرد ذوب آهن

کارخانه ذوب آهن اصفهان ما در صنعت فولاد ایران است . این کارخانه بزرگترین و اولین کارخانه سازنده قطعات فولادی ساختمانی و ریل در ایران و همچنین بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه می باشد .

میلگرد ذوب آهن اصفهان در سایز های : ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ ، ۳۲ می باشد .

قیمت میلگرد نیشابور

کارخانجات فولاد خراسان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در منطقه شرقی ایران می باشد ، میلگرد آجدار نیشابور در سایز های :۱۰ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ ، ۳۲ می باشد ، شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت میلگرد نیشابور به صفحه مورد نظر که لینک شده مراجعه نمایید و خرید خود را انجام دهید.

قیمت میلگرد نیشابور

 

قیمت میلگرد میانه

در جداول پایین ، فروش قیمت میلگرد میانه  هم گذاشته شده است که میلگرد آجدار میانه در سایز های : ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ ، ۳۲ می باشد .

 

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد اصفهان

میلگرد ذوب آهن چون در شهر اصفهان واقع است این میلگرد را به اسم میلگرد اصفهان هم میتوان معرفی کرد .

میلگرد اصفهان در سایز های : ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ ، ۳۲ می باشد .

برای اطلاع از قیمت میلگرد اصفهان با ما در ارتباط باشید.

قیمت میلگرد اصفهان

قیمت میلگرد تبریز

سایز میلگرد آجدار تبریز از سایز : ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ به صورت شاخه ی ۱۲ متری در استاندارد A2  و A3 از درب کارخانه می باشد

قیمت میلگرد تبریز

قیمت میلگرد زاگرس

صبا فولاد زاگرس در دو فاز در در داخل شهرک صنعتی سفید دشت چهار محال و بختیاری می باشد.

میلگرد زاگرس در سایز های :۱۰، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ می باشد ، برای استعلام آخرین قیمت میلگرد زاگرس بر روی آن کلیک کنید.

قیمت میلگرد زاگرس

شما عزیزان همچنین میتوانید به صورت جزئی از بخش منو سایت قیمت میلگرد کارخانه مد نظر را اورده و استعلام قیمت بگیرید و یا در همین صفحه که تمام جدول قیمت های میلگرد آورده شده است مشاهده کرده و بعد از انتخاب با کارشناسان مربوطه تماس حاصل  فرمایید و حتی علاوه بر قیمت میلگرد تهران  و قیمت میلگرد آجدار به صورت کارخانه ای بر اساس سایز هم قابل مشاهده می باشد  مانند :

آخرینل را از ما بخواهید.

قیمت میلگرد ۱۲

شما عزیزان میتوانید با قیمت روز میلگرد ۱۲ را از این کارخانه ها سفارش دهید :

میلگرد ساده ابهر ، میلگرد آجدار ذوب آهن ، میلگرد آجدار ابهر ، میلگرد آجدار میانه ، میلگرد آجدار شاهین بناب  ، میلگرد آجدار زاگرس ، میلگرد آجدار راد همدان ، میلگرد آجدار حدید سیرجان ، میلگرد آجدار آناهیتا گیلان ، میلگرد آجدار کاشان ، میلگرد آجدار امیر کبیر ، میلگرد اجدار قائم ، میلگرد اجدار سمنان ، میلگرد آجدار روهینا ، میلگرد آجدار آریان فولاد ، میلگرد آجدار قزوین ، میلگرد آجدار آریا ذوب ، میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش ، میلگرد درپاد تبریز ، میلگرد آجدار فایکو ، میلگرد آجدار معراج کرد کوی ، میلگرد آجدار جهان فولاد سیرجان ، میلگرد آجدار بافق یزد ، میلگرد آجدار شاهرود میباشد  که برای سایز های دیگر هم صد میکند ولی بهتر است که قبل از ان از جدول قیمت مشاهده یا از کارشناسان فروش تهران آهن سوال کنید .

قیمت میلگرد ۱۴

قیمت میلگرد ۱۴ امروز  نیز مشابه  سایز ۱۲ است

قیمت میلگرد ۱۶

دو میلگرد ۱۴ و ۱۶ هم همانند قیمت میلگرد ۱۲ می باشد .

انواع میلگرد

قیمت میلگرد در بازار تهران آهن به دو نوع میلگرد ساده و اجدار دسته بندی می شوند.

مجموعه تهران آهن همیشه ارائه بهترین قیمت روز میلگرد از معتبرترین برندها را در  اولویت خود قرار داده است.

برای مطالعه و توضیح در مورد انواع مختلف میلگرد میتوانید به صفحه ی مورد نظر که در زیر گذاشته ایم بروید و هم چنین جدول قیمت میلگرد ساده و میلگرد اجدار به صورت جداگانه آورده شده است.

۱- میلگرد ساده  ( نوع ساده فاقد آج )

۲- میلگرد آجدار ( دارای برآمدگی )

قیمت میلگرد ساده و میلگرد آجدار

نکات قبل از خرید میلگرد که باید رعایت کرد

میلگردهای ساده با نام A1 در صنعت شناخته شده و در دسته میلگردهای نرم قرار می گیرد.سه نوع دیگر این محصول با نام های A3، A2 و A4 معرفی شده که دارای تنش جاری و گسیختگی بیشتری نسبت به میلگردهای ساده بوده و در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرند.

پیش از خرید لازم است ابتدا نیاز خود را شناخته و متناسب با نوع کاربرد محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

همچنین برای سهولت هرچه بیشتر میزان تناژ مورد نظر خود را از پیش انتخاب نمایید. پس از انتخاب محصول ، جهت حصول اطمینان با کارشناسان فروش تهران آهن مشاوره نمایید.

به هنگام خرید و سفارش میلگرد به این نکته نیز توجه کنید که ممکن است در ساخت انواع میلگرد ها از ضایعات فولاد استفاده شده باشد.

درنتیجه میتوان گفت این امر تاثیر مستقیمی بر کیفیت و نرخ تمام شده میلگرد دارد.

مجموعه تهران آهن این اطمینان را به شما مشتریان عزیز میدهد که بهترین نوع میلگرد و مناسب ترین قیمت میلگرد به روز شده را برای فروش در بازار ارائه میدهد.

پس از انتخاب، اخرین قیمت میلگرد مورد نظر را از مراکز خرید معتبر استعلام نمایید.

لازم به ذکر است بایستی پیش از پرداخت مبلغ مورد نظر از کارشناس فروش فاکتور دریافت نمایید و پس از ارسال تاییدیه، کارشناس مربوطه اقدام به خرید سفارش می نماید.

تهران آهن فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ شروع کرده و با بیش از۲۰ سال سابقه در بازار آهن با تکیه بر سه اصل خریدی امن ، آسان و ارزان  ، خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات به مشتریان میداند و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که مناسب ترین قیمت میلگرد امروز در بازار  را به شما اعلام داریم قیمت های ما قابل رقابت با تمامی تامین کنندگان آهن آلات سراسر کشور میباشد چرا که اعتبار ما رضایتمندی و وفاداری مشتریان ماست.

قیمت روز میلگرد در بازار  ها را مقایسه کنید، با اطمینان خرید کنید و مشتری دائمی تهران آهن شوید.

جداول قیمت میلگرد ساده و قیمت میلگرد آجدار شرکت تهران آهن

 

میلگرد آجدار میانه

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
واحد
میانه
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
برند
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
down-0.26%
152,100تومان
4
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
down
152,100تومان
7
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
کیلوگرم
میانه
down
152,100تومان
8
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
down
152,100تومان
9
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
11
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32 (شاخه 12 متری)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید

میلگرد آجدار شاهین بناب

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 (شاخه 12 متر ی)
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 (شاخه 12 متر ی)
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.27%
158,000تومان
3
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10 (شاخه 12 متر ی)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10 (شاخه 12 متر ی)
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.29%
155,500تومان
5
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12 (شاخه 12 متر ی)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.29%
155,500تومان
6
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 (شاخه 12 متر ی)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.29%
153,000تومان
7
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متر ی)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.29%
153,000تومان
8
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18 (شاخه 12 متر ی)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.29%
153,000تومان
9
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20 (شاخه 12 متر ی)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.29%
153,000تومان
10
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22 (شاخه 12 متر ی)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.29%
153,000تومان
11
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25 (شاخه 12 متر ی)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down-1.29%
153,000تومان
12
میلگرد آجدار 28
میلگرد آجدار 28 (شاخه 12 متر ی)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down
153,000تومان
13
میلگرد آجدار 32
میلگرد آجدار 32 (شاخه 12 متر ی)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
down
153,000تومان

میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10 (شاخه 12 متر ی)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12 (شاخه 12 متر ی)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 (شاخه 12 متر ی)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متر ی)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18 (شاخه 12 متر ی)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20 (شاخه 12 متر ی)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22 (شاخه 12 متر ی)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25 (شاخه 12 متر ی)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار 28
میلگرد آجدار 28 (شاخه 12 متر ی)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متر ی)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
up0.32%
158,500تومان
2
میلگردآجدار 16
میلگردآجدار 16 (شاخه 12 متر ی)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down-0.64%
156,000تومان
3
میلگردآجدار 18
میلگردآجدار 18 (شاخه 12 متر ی)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down-2.24%
152,500تومان
4
میلگردآجدار 20
میلگردآجدار 20 (شاخه 12 متر ی)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down-0.65%
152,500تومان
5
میلگردآجدار 22
میلگردآجدار 22 (شاخه 12 متر ی)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down-0.65%
152,500تومان
6
میلگردآجدار 25
میلگردآجدار 25 (شاخه 12 متر ی)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down-0.65%
152,500تومان
7
میلگردآجدار 28
میلگردآجدار 28 (شاخه 12 متر ی)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down-0.65%
152,500تومان
8
میلگردآجدار 32
میلگردآجدار 32 (شاخه 12 متر ی)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار راد همدان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
استاندارد
طول(متر)
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 (شاخه 12 متر ی)
8
A2
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.49%
163,300تومان
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متر ی)
10
A2
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.44%
160,800تومان
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متر ی)
12
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.44%
158,300تومان
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متر ی)
14
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.51%
157,300تومان
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متر ی)
16
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.51%
157,300تومان
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متر ی)
18
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.51%
157,300تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متر ی)
20
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.51%
157,300تومان
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متر ی)
22
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.51%
157,300تومان
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متر ی)
25
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
تماس بگیرید
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متر ی)
28
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار حدید سیرجان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
محل بارگیری
استاندارد
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
کارخانه
A2
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
159,200تومان
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
کارخانه
A2
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
158,200تومان
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
157,200تومان
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
156,200تومان
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
156,200تومان
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
156,200تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
156,200تومان
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
156,200تومان
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
up0.13%
156,200تومان

میلگرد آجدار نیشابور

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
طول (متر)
سایز
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد اجدار10
میلگرد اجدار10 (شاخه 12 متر ی)
شاخه 12 متر
10
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد اجدار18
میلگرد اجدار18 (شاخه 12 متر ی)
شاخه 12 متر
18
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up0.07%
152,600تومان
3
میلگرد اجدار20
میلگرد اجدار20 (شاخه 12 متر ی)
شاخه 12 متر
20
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up0.07%
152,600تومان
4
میلگرد اجدار22
میلگرد اجدار22 (شاخه 12 متر ی)
شاخه 12 متر
22
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up0.07%
152,600تومان
5
میلگرد اجدار25
میلگرد اجدار25 (شاخه 12 متر ی)
شاخه 12 متر
25
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up
152,600تومان
6
میلگرد اجدار28
میلگرد اجدار28 (شاخه 12 متر ی)
شاخه 12 متر
28
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد اجدار32
میلگرد اجدار32 (شاخه 12 متر ی)
شاخه 12 متر
32
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار آناهیتا گیلان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
طول (متر)
استاندارد
سایز
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A2
8
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
down-1.23%
160,000تومان
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A2
10
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.94%
158,000تومان
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
12
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
14
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
16
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
18
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
20
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
22
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
25
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
28
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان
11
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32 (شاخه 12 متری)
شاخه 12 متر
A3
32
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up1.96%
156,000تومان

میلگرد آجدار کاشان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
up3.31%
152,900تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
up
152,900تومان
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
up
152,900تومان
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
up
152,900تومان
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
up
152,900تومان
11
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32 (شاخه 12 متری)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
up
152,900تومان
12
میلگرد آجدار36
میلگرد آجدار36 (شاخه 12 متری)
36
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
13
میلگرد آجدار40
میلگرد آجدار40 (شاخه 12 متری)
40
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار امیرکبیر

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
150,000تومان
5
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
150,000تومان
8
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
150,000تومان
10
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
11
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
12
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
13
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
14
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار قائم

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار 28
میلگرد آجدار 28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار 32
میلگرد آجدار 32 (شاخه 12 متری)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار نورد گرم سمنان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
واحد
برند
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
نورد گرم سمنان
up2.21%
162,000تومان
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
نورد گرم سمنان
up2.61%
157,000تومان
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
نورد گرم سمنان
up2.63%
156,000تومان

میلگرد آجدار روهینا

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.88%
163,000تومان
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.28%
158,000تومان
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.30%
156,000تومان
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.32%
154,000تومان
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.32%
154,000تومان
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.32%
154,000تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.32%
154,000تومان
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.32%
154,000تومان
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.32%
154,000تومان
10
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32 (شاخه 12 متری)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
up1.32%
154,000تومان

میلگرد آجدار آریان فولاد

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگردآجدار10
میلگردآجدار10 (شاخه 12متری)
10
شاخه 12 متر
A2
_
آریان فولاد
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگردآجدار10
میلگردآجدار10 (شاخه 12متری)
10
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
up0.65%
158,000تومان
3
میلگردآجدار12
میلگردآجدار12 (شاخه 12متری)
12
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
up0.32%
156,000تومان
4
میلگردآجدار12
میلگردآجدار12 (شاخه 12متری)
12
شاخه 12 متر
A2
_
آریان فولاد
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگردآجدار14
میلگردآجدار14 (شاخه 12متری)
14
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
up3.01%
154,500تومان
6
میلگردآجدار16
میلگردآجدار16 (شاخه 12متری)
16
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
up3.01%
154,000تومان
7
میلگردآجدار18
میلگردآجدار18 (شاخه 12متری)
18
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
up3.01%
154,000تومان
8
میلگردآجدار20
میلگردآجدار20 (شاخه 12متری)
20
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
up3.01%
154,000تومان
9
میلگردآجدار22
میلگردآجدار22 (شاخه 12متری)
22
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
up
154,000تومان
10
میلگردآجدار25
میلگردآجدار25 (شاخه 12متری)
25
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
up
154,000تومان
11
میلگردآجدار28
میلگردآجدار28 (شاخه 12متری)
28
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار قزوین

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8(شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
قزوین
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10(شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
قزوین
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12(شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
قزوین
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متری)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8(شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
فولاد سپهر ایرانیان
کیلوگرم
down-0.31%
158,500تومان

میلگرد آجدار آریاذوب

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متری)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8(شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
up0.94%
161,500تومان
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10(شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
up0.97%
155,500تومان
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12(شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
up0.97%
155,500تومان
4
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 12(شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
up0.99%
152,500تومان
5
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 14(شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
up0.99%
152,500تومان
6
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 16(شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
up0.99%
152,500تومان
7
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20(شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
up0.99%
152,500تومان
8
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22(شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
up0.99%
152,500تومان

میلگرد آجدار یزد - احرامیان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محا بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14(شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18(شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
down-0.66%
151,000تومان
3
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22(شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
down-0.66%
151,000تومان
4
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25(شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
down
151,000تومان
5
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28(شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.58%
157,400تومان
2
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار8 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.58%
155,400تومان
4
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار8 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.33%
157,400تومان
5
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.33%
155,400تومان
6
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.33%
153,500تومان
7
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.33%
153,500تومان
8
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.33%
153,500تومان
9
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.33%
153,500تومان
10
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.33%
153,500تومان
11
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up0.33%
153,500تومان
12
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up
153,500تومان
13
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32 (شاخه 12 متری)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
up
153,500تومان

میلگرد آجدار ذوب و نورد کرمان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگردآجدار14
میلگردآجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگردآجدار14
میلگردآجدار14(شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگردآجدار16
میلگردآجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگردآجدار16
میلگردآجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگردآجدار18
میلگردآجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگردآجدار20
میلگردآجدار20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگردآجدار22
میلگردآجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگردآجدار25
میلگردآجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگردآجدار28
میلگردآجدار28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار درپاد تبریز

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
down-0.64%
157,000تومان
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
down-1.90%
155,000تومان
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
down
155,000تومان
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
down
155,000تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار فایکو

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متری)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
up0.40%
150,600تومان
3
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
فایکو
کیلوگرم
up0.40%
150,600تومان
4
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
up0.40%
150,600تومان
5
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
up0.40%
150,600تومان
6
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
up0.40%
150,600تومان
7
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
فایکو
کیلوگرم
up
150,600تومان

میلگرد آجدار معراج کرد کوی

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
up0.65%
155,500تومان
2
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
up0.65%
155,500تومان
3
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
up0.65%
155,500تومان
4
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
up0.65%
155,500تومان
5
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
up0.65%
155,500تومان

میلگرد آجدار خلیج فارس

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
خلیج فارس
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
خلیج فارس
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
خلیج فارس
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار جهان فولاد سیرجان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down-0.99%
152,000تومان
7
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down-0.99%
150,000تومان
8
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
150,000تومان
9
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
150,000تومان
10
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
150,000تومان
11
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
150,000تومان
12
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
150,000تومان
13
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32 (شاخه 12 متری)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار بافق یزد

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 (شاخه 12 متری)
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up2.17%
165,000تومان
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10 (شاخه 12 متری)
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up1.60%
159,000تومان
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12 (شاخه 12 متری)
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.96%
157,000تومان
4
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 (شاخه 12 متری)
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.98%
154,200تومان
5
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 (شاخه 12 متری)
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.98%
154,200تومان
6
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18 (شاخه 12 متری)
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.20%
153,000تومان
7
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20 (شاخه 12 متری)
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.20%
153,000تومان
8
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22 (شاخه 12 متری)
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.20%
153,000تومان
9
میلگرد آجدار 28
میلگرد آجدار 28 (شاخه 12 متری)
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.20%
153,000تومان
10
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25 (شاخه 12 متری)
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.20%
153,000تومان
11
میلگرد آجدار 32
میلگرد آجدار 32 (شاخه 12 متری)
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.20%
153,000تومان

میلگرد ساده کویر کاشان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
طول(متر)
استاندارد
سایز
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 6/5
میلگرد آجدار 6/5(کلاف)
کلاف
A1
6/5
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد ساده نطنز

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد ساده 6/5
میلگرد ساده 6/5(کلاف)
6.5
کلاف
A1
کارخانه
نطنز
کیلوگرم
up2.92%
176,500تومان
2
میلگرد ساده 6/5
میلگرد ساده 6/5(کلاف)
6.5
کلاف
A1
بنگاه تهران
نطنز
کیلوگرم
down-7.63%
177,000تومان

میلگرد ساده متین

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد ساده 10
میلگرد ساده 10(شاخه 6 متر)
10
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up0.82%
160,000تومان
2
میلگرد ساده 10
میلگرد ساده 10
10
_
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up0.82%
160,000تومان
3
میلگرد ساده 16
میلگرد ساده 16(شاخه 6 متر)
16
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up1.45%
161,000تومان
4
میلگرد ساده 18
میلگرد ساده 18(شاخه 6 متر)
18
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up1.45%
161,000تومان
5
میلگرد ساده 20
میلگرد ساده 20(شاخه 6 متر)
20
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up1.45%
161,000تومان
6
میلگرد ساده 22
میلگرد ساده 22
22
شاخه
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up1.45%
161,000تومان
7
میلگرد ساده 25
میلگرد ساده 25(شاخه 6 متر)
25
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up1.45%
161,000تومان

میلگرد ساده ملایر

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد ساده 6/5
میلگرد ساده 6/5(کلاف)
6.5
کلاف
A1
بنگاه تهران
ملایر
کیلوگرم
0.00%
171,010تومان

میلگرد آجدار (ابهر )

 • اکسل
ردیف
محصول
محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 8 (12متری)
8
شاخه 12 متری
A2
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up2.63%
156,000تومان
2
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 10 (12متری)
10
شاخه 12 متری
A2
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up2.00%
153,000تومان
3
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 12 (12متری)
12
شاخه 12 متری
A2
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up3.33%
155,000تومان
4
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 14 (12متری)
14
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up1.34%
151,000تومان
5
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 16 (12متری)
16
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up1.34%
151,000تومان
6
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 18 (12متری)
18
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up1.34%
151,000تومان
7
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 20 (12متری)
20
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up1.34%
151,000تومان
8
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 22 (12متری)
22
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up1.34%
151,000تومان
9
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار 25 (12متری)
25
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
up1.34%
151,000تومان

میلگرد حسن رود

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8 شاخه 12 متری
8
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.64%
160,500تومان
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10 شاخه 12 متری
10
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.64%
156,000تومان
3
میلگرد اجدار 12
میلگرد اجدار 12 شاخه 12 متری
12
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.64%
155,500تومان
4
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14 شاخه 12 متری
14
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up
154,500تومان
5
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16 شاخه 12 متری
16
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up
154,500تومان
6
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18 شاخه 12 متری
18
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up
154,500تومان
7
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20 شاخه 12 متری
20
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22 شاخه 12 متری
22
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار 32
میلگرد آجدار 32 شاخه 12 متری
32
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگردآجدار راستین آستارا

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12 شاخه 12 متری
12
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.81%
157,300تومان
2
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 شاخه 12 متری
14
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.17%
156,300تومان
3
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 شاخه 12 متری
16
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.17%
156,300تومان
4
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 شاخه 12 متری
18
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.17%
156,300تومان
5
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 شاخه 12 متری
20
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.17%
156,300تومان
6
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 شاخه 12 متری
22
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
up1.17%
156,300تومان

میلگردآجدار جهان فولاد غرب

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
واحد
قیمت
1
میلگردآجدار 12
میلگردآجدار 12 شاخه 12 متری
12
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14 شاخه 12 متری
14
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16 شاخه 12 متری
16
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18 شاخه 12 متری
18
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20 شاخه 12 متری
20
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22 شاخه 12 متری
22
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28 شاخه 12 متری
28
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد فولاد اروند

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
قیمت
1
میلگردآجدار 10اروند
میلگردآجدار 10اروند شاخه 12 متری
10
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 12اروند
میلگرد آجدار 12اروند شاخه 12 متری
12
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار 14اروند
میلگرد آجدار 14اروند شاخه 12 متری
14
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
up
153,000تومان
4
میلگرد آجدار 16اروند
میلگرد آجدار 16اروند شاخه 12 متری
16
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
up
153,000تومان
5
میلگرد آجدار 18اروند
میلگرد آجدار 18اروند شاخه 12 متری
18
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
6
میلگردآجدار 20 اروند
میلگردآجدار 20 اروند شاخه 12 متری
20
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
7
میلگردآجدار 22 اروند
میلگردآجدار 22 اروند شاخه 12 متری
22
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
8
میلگردآجدار 25 اروند
میلگردآجدار 25 اروند شاخه 12 متری
25
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
up
153,000تومان
9
میلگرد آجدار32 اروند
میلگرد آجدار32 اروند شاخه 12 متری
32
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید

میلگرد ابر کوه یزد

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد 10آجدارابرکوه
میلگرد 10آجدارابرکوه
10
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد 12آجدارابرکوه
میلگرد 12آجدارابرکوه
12
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد 14آجدارابرکوه
میلگرد 14آجدارابرکوه
14
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
up1.01%
150,500تومان
4
میلگرد 16آجدارابرکوه
میلگرد 16آجدارابرکوه
16
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
up1.01%
150,500تومان
5
میلگرد 16آجدارابرکوه
میلگرد 16آجدارابرکوه
18
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
up0.34%
149,500تومان
6
میلگرد 20آجدارابرکوه
میلگرد 20آجدارابرکوه
20
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
up0.34%
149,500تومان
7
میلگرد 22آجدارابرکوه
میلگرد 22آجدارابرکوه
22
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
up0.34%
149,500تومان
8
میلگرد 25آجدارابرکوه
میلگرد 25آجدارابرکوه
25
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
up0.34%
149,500تومان
9
میلگرد 28آجدارابرکوه
میلگرد 28آجدارابرکوه
28
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
up0.34%
149,500تومان
10
میلگرد 32آجدارابرکوه
میلگرد 32آجدارابرکوه
32
12
A3
کارخانه
ابرکوه یزد
کیلوگرم
up0.34%
149,500تومان

میلگرد ارگ تبریز

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد 10
میلگرد 10 ارگ تبریز شاخه 12 متری
10
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
down-1.25%
158,500تومان
2
میلگرد 12
میلگرد 12 ارگ تبریز شاخه 12 متری
12
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
down-1.26%
156,500تومان
3
میلگرد 14
میلگرد 14 ارگ تبریز شاخه 12 متری
14
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
down-2.28%
150,000تومان
4
میلگرد 16
میلگرد 16 ارگ تبریز شاخه 12 متری
16
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
down-2.28%
150,000تومان
5
میلگرد 18
میلگرد 18 ارگ تبریز شاخه 12 متری
18
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
down-2.28%
150,000تومان
6
میلگرد 20
میلگرد 20 ارگ تبریز شاخه 12 متری
20
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
down-2.28%
150,000تومان
7
میلگرد 22
میلگرد 22 ارگ تبریز شاخه 12 متری
22
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
down-2.28%
150,000تومان
8
میلگرد 25
میلگرد 25 ارگ تبریز شاخه 12 متری
25
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
down-2.28%
150,000تومان
9
میلگرد 28
میلگرد 28 ارگ تبریز شاخه 12 متری
28
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ارگ تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار سیرجان

 • اکسل
ردیف
محصول
محصول
سایز
کارخانه
ضخامت(میلی متر)
قیمت
1
میلگرد آجدار کارخانهA2
میلگرد آجدار کارخانه8
8
سیرجان
-
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار کارخانهA2
میلگرد آجدار کارخانه10
10
سیرجان
-
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار کارخانهA3
میلگرد آجدار کارخانه12
12
سیرجان
-
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار کارخانهA3
میلگرد آجدار کارخانه14
14
سیرجان
-
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار کارخانهA3
میلگرد آجدار کارخانه16
16
سیرجان
-
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار کارخانهA3
میلگرد آجدار کارخانه18
18
سیرجان
-
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار کارخانهA3
میلگرد آجدار کارخانه20
20
سیرجان
-
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار کارخانهA3
میلگرد آجدار کارخانه22
22
سیرجان
-
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار کارخانهA3
میلگرد آجدار کارخانه25
25
سیرجان
-
تماس بگیرید

میلگرد آجدارکویر کاشان

 • اکسل
ردیف
محصول
محصول
سایز
کارخانه
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدارکاشان کارخانه
میلگرد آجدارکاشان کارخانه14
14
کاشان
کیلوگرم
0.00%
150,500تومان
2
میلگرد آجدارکاشان کارخانه
میلگرد آجدارکاشان کارخانه18
18
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات 15
 1. سحر ابادگلی می گوید

  برای منی ک دانشجوام توضیحاتتون کمک زیادی کرد برای درک مطالب

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام
   ما سعی داریم اطلاعاتی که تو سایت میذاریم مناسب برای همه افراد با سطح اطلاعاتی مختلف باشه
   ممنون از انتخاب شما

 2. حامد رسولی می گوید

  من هرسری تماس گرفتم تلفنتون مشغول بود
  با چ شماره ای من باید تماس بگیرم

 3. سامان پور عبدالمالک می گوید

  قیمتی ک توی سایت میذارید قیمت تموم شدس ؟؟؟؟

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام
   برای اطلاع دقیق از قیمت نهایی با همکاران ما تماس حاصل فرمایید

 4. ساسان زینعلی می گوید

  قیمت میگرد در بازار تهران به چند دشته تقسیم می شود؟؟؟

  1. کارشناس فروش می گوید

   قیمت میلگرد در بازار های داخلی و خارجی کاملا  به نوع، ابعاد، قطر و کیفیت شرکت تولید کننده بستگی دارد.

 5. ابوالفضل زمانی می گوید

  محل بارگیری میلگرده کجاست؟؟

  1. کارشناس فروش می گوید

   چنانچه کارخانه باشد از درب کارخانه و چنانچه بنگاه باشد، از انبارهای جنوب غربی تهران.

 6. محمدجواد می گوید

  ممنون میشم ادرس اینستاتون رو بهم بدید

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   https://www.instagram.com/tehran.ahan

 7. سامیار می گوید

  باسلام و خسته نباشید خواهشمند است اعلام فرمائید برای ساخت یک ساختمان دو طبقه با متراژ ۳۴۵ مترمربع و تعداد ۱۴ ستون و ارتفاع کل ساختمان که ۸ متر می باشد؛ چقدر میلگرد از هر سایز مورد نیاز می باشد. همچنین برآورد کل هزینه (میلگرد – حمل – ارزش افزوده) به مقصد عجب شیر (آذربایجان شرقی) چقدر است. در صورت امکان نحوه خرید را نیز اعلام فرمائید

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام
   لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا به صورت دقیق و روز به شما اطلاعات لازم را بدهیم .

 8. مهر آیین1400 می گوید

  برای ثبت سفارش میشه توی واتساپ با شما در ارتباط بود ؟

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام
   بله هم به صورت تلفنی هم در واتساپ ما در خدمت شما هستیم

سوالتان را از ما بپرسید
با کارشناسان فروش تهران آهن در واتس اپ به صورت شبانه روزی در تماس باشید