قیمت میلگرد امروز در بازار تهران و… را از تهران آهن بخواهید.

قیمت میلگرد

شرکت تهران آهن قیمت میلگرد را در برندها و کارخانه‌های تولیدی معتبر ارائه و عرضه می‌کند. تعدادی از کارخانه‌هایی که قیمت میلگرد به روز محصولات آن‌ها را می‌توانید در لیست زیر جستجو کنید شرکت ذوب آهن اصفهان ، میانه ،نیشابور ، زاگرس ، بناب ، ابهر ، امیرکبیر و … می باشد .

تهران آهن یکی از معتبر ترین فروشگاه های آهن آلات است که با بیش از ۲۰ سال سابقه ، خود را متعهد به مشتریان عزیز می داند و میتواند قیمت میلگرد امروز را به صورت کاملا آپدیت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تهران آهن با پایبندی به سه اصل ، خرید امن ، آسان و ارزان موفق به ارسال آهن آلات و بهترین قیمت میلگرد به تمامی پروژه ها در استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان شده است.

برای اطلاع از اخرین قیمت میلگرد می توانید از طریق پیج اینستاگرام تهران آهن و یا  کانال تلگرام تهران آهن اقدام نمایید.

قیمت میلگرد در وب سایت تهران آهن

با توجه به اعتبار شرکت تهران آهن ،این آسودگی خاطر را به شما می دهیم که قیمت میلگرد امروز در بازار را به کمترین قیمت خدمتتان عرضه می کنیم و تمامی قیمت میلگرد بازار قابل رقابت با تمام تامین کنندگان آهن آلات در ایران می باشد. اگر یک بار از تهران آهن خرید کنید،نه تنها به صداقت در فروش پی خواهید برد بلکه با مشاهده لیست قیمت میلگرد ،رقابت را متوجه خواهید شد.

هم همچنین برای اطلاع از قیمت میلگرد اهواز می توانید با تهران آهن در ارتباط باشید.

سوالات متداول برخی از مشتریان عزیزمان

روند خرید میلگرد از تهران آهن به چه صورت است؟

بله قیمت میلگرد بازار آهن تهران و سایر شهرها به نرخ روز و به صورت لحظه ای در سایت تهران آهن بروز رسانی می گردد. جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد به سایت مراجعه و یا با شماره ۰۲۱۸۶۰۷۳۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

آیا امکان خرید ۴ یا ۵ سایز میلگرد در یک ظرفیت وجود دارد ؟

امکان خرید ۴ یا ۵ سایز در یک ظرفیت از بعضی از کارخانه ها وجود دارد و نیاز به گرفتن تاییدیه دارد این امکان در انبار تهران ما موجود می باشید.

آیا امکان پرداخت حضوری و یا بعد از رویت بار وجود دارد ؟

بله امکان پرداخت حضوری وجود دارد همچنین امکان تسویه حساب کامل بعد از رویت بار در مواردی نیز وجود دارد اما باید مبلغی به عنوان بیعانه (حداقل ۲/۳ مبلغ کل فاکتور) را پرداخت نموده و بعد از اعلام وزن بار مابقی مبلغ پرداخت گردد.

هزینه حمل و نقل چقدر است؟

بسته به نوع ماشین و محل تخلیه متفاوت است. ولی به‌طور کلی کمترین کرایه تریلر برای جابجایی بار از انباری به انبار مجاور مبلغی در حدود ۶۰۰ هزار تومان است.

زمان تحویل کالاها چقدر است؟

چنانچه کالا نیاز به تولید نداشته باشد، بین ۱ الی ۲ روز زمان خواهد برد.

محل بارگیری میلگرد ها کجاست؟

چنانچه کارخانه باشد از درب کارخانه و چنانچه بنگاه باشد، از انبارهای جنوب غربی تهران.

قیمت ها با ارزش افزوده است؟

خیر

قبل از خرید میلگرد حتما باید درمورد پیش بینی قیمت فروش میلگرد  ، نوسانات و نوع میلگرد مورد نیاز اطلاعاتی داشته باشید . در ادامه مطلب برند های مطرح از کارخانه های میلگرد آورده ایم که برای خرید میلگرد مورد نظر آگاهی لازم را داشته باشید .

نوسانات قیمت میلگرد

میلگرد یک محصول فولادی پر کاربرد است که قیمت آن اثر قابل توجهی بر هزینه های تمام شده ساخت و ساز میگذارد.

قیمت میلگرد و قیمت روز میلگرد در بازار  یکی از مهم ترین موضوعاتی است که تمام صنایع وابسته به این محصول را تحت تاثیر قرار داده است.

قیمت میلگرد در بازار های داخلی و خارجی کاملا  به نوع، ابعاد، قطر و کیفیت شرکت تولید کننده بستگی دارد.

قبل از خرید میلگرد بایستی اطلاعاتی در مورد قیمت میلگرد دانست؟

میلگرد یا آرماتور ،  فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فولادی که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد و فولاد میلگرد نامیده می‌شود.

البته در موارد خاصی از فولاد ساختمانی نظیر نیمرخ‌های I شکل، ناودانی و یا قوطی نیز برای مسلح کردن بتن استفاده می‌شود.خاموت : آرماتورهای عرضی که به دور آرماتورهای طولی و اصلی در شناژها بسته می‌شوند خاموت نام دارند.

در کشورهای مختلف فولاد میلگرد با استانداردهای متفاوتی تولید می‌شوند و در هر استانداردی طبقه بندی مشخصی در ارتباط با خواص مکانیکی فولادها وجود دارد.

در ایران قسمت عمده فولادهای میلگرد که توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شوند با استاندارد روسی مطابقت دارند.

خرید میلگرد

فولادی که در ایران تولید می‌شود (طبق استاندارد روسی) به سه گروه تقسیم می‌شود:

 1.  فولاد نوع A-1
 2. فولاد نوع A-2
 3. فولاد نوع A-3

فولاد A-1

از نوع صاف بوده و مقاومت تسلیم و مقاومت کششی آن به ترتیب ۲۳۰۰ و۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می‌باشد.

 فولاد A-2

از نوع آجدار با مقاومت تسلیم ۳۰۰۰ و مقاومت کششی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است،

 فولاد A-3

نیز از نوع آجدار با مقاومت تسلیم ۴۰۰۰ و مقاومت کششی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می‌باشد.

از نظر تنوع قطر میلگردها نیز استانداردهای تولید کنندگان متفاوت است.

در سیستم روسی که در کارخانجات ذوب آهن اصفهان مورد استفاده‌است میلگردها تا قطر ۴۰ میلیمتر ساخته می‌شوند.

میلگرد انتظار در فنداسیون و طبقات

آن دسته از میلگردهایی که از سطح فنداسیون و از سطح سقف به سمت بالا ادامه داشته تا میلگردهای اصلی و طولی ستون ها بدان وصل شوند، میلگرد انتظار (ریشه انتظار) می گویند که اندازه حداقل آن۶ ⁄ ۱ ارتفاع طبقه مربوط برای هر ریشه انتظار می باشند.

انواع میلگردها بر اساس استاندارد و آنالیز کنونی:

 • میلگرد س ۲۴۰ (میلگرد ساده)
 • میلگرد آج ۳۴۰ (میلگرد آجدار مارپیچ)
 • میلگرد آج ۴۰۰ (میلگرد آجدار جناقی)
 • میلگرد آج ۵۰۰ (میلگرد آجدار مرکب)

در حال حاضر تمام میلگرد های بازار تابع چنین استانداردی هستند.

نکته: وقتی نام “میلگرد A2” را میشنوید بدانید که منظور همان “میلگرد آج ۳۴۰” میباشد و منظور از “میلگرد A3” ، همان “میلگرد آج ۴۰۰” میباشد که فقط نام ها ثابت مانده ولی آنالیز و استاندارد آنها کاملا متفاوت میباشد.

پیش بینی قیمت روز میلگرد در بازار

در شرایط اقتصادی کنونی کشور عوامل بسیاری در نوسان قیمت میلگرد موثر است از جمله نوسانات ارزی، تورم، نوسانات بازار طلا، تعطیلات رسمی؛ مناسبت های مذهبی، رویدادهای سیاسی و اقتصادی و حتی تغییرات آب وهوایی پیش بینی کردن قیمت میلگرد تهران امری دشوار هست که البته با افزایش مکرر قیمت دلار و بی ارزش شدن پول ملی افزایش قیمت انواع میلگرد قابل مشاهده است .

قیمت میلگرد در بازار آهن

با توجه به نوسان قیمت میلگرد ۱۴ امروز و متغیر بودن آن شرکت بازرگانی تهران آهن قیمت های روز میلگرد را در دو نوع ساده و آجدار از کارخانه ها و برندهای معتبر تولید میلگرد همچون ذوب آهن اصفهان، ابهر و امیرکبیر و … در جداول قیمت این صفحه به صورت روزانه ارائه میکند .

قیمت میلگرد در بازار آهن

به صورت تیتر وار به کارخانجاتی که امکان تهیه میلگرد را داریم نیز اشاره میکنیم :

قیمت میلگرد ذوب آهن

کارخانه ذوب آهن اصفهان ما در صنعت فولاد ایران است . این کارخانه بزرگترین و اولین کارخانه سازنده قطعات فولادی ساختمانی و ریل در ایران و همچنین بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه می باشد .

میلگرد ذوب آهن اصفهان در سایز های : ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ ، ۳۲ می باشد .

قیمت میلگرد نیشابور

کارخانجات فولاد خراسان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در منطقه شرقی ایران می باشد ، میلگرد آجدار نیشابور در سایز های :۱۰ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ ، ۳۲ می باشد ، شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت میلگرد نیشابور به صفحه مورد نظر که لینک شده مراجعه نمایید و خرید خود را انجام دهید.

قیمت میلگرد نیشابور

 

قیمت میلگرد میانه

در جداول پایین ، فروش قیمت میلگرد میانه  هم گذاشته شده است که میلگرد آجدار میانه در سایز های : ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ ، ۳۲ می باشد .

 

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد اصفهان

میلگرد ذوب آهن چون در شهر اصفهان واقع است این میلگرد را به اسم میلگرد اصفهان هم میتوان معرفی کرد .

میلگرد اصفهان در سایز های : ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ ، ۳۲ می باشد .

برای اطلاع از قیمت میلگرد اصفهان با ما در ارتباط باشید.

قیمت میلگرد اصفهان

قیمت میلگرد تبریز

سایز میلگرد آجدار تبریز از سایز : ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ به صورت شاخه ی ۱۲ متری در استاندارد A2  و A3 از درب کارخانه می باشد

قیمت میلگرد تبریز

قیمت میلگرد زاگرس

صبا فولاد زاگرس در دو فاز در در داخل شهرک صنعتی سفید دشت چهار محال و بختیاری می باشد.

میلگرد زاگرس در سایز های :۱۰، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ می باشد ، برای استعلام آخرین قیمت میلگرد زاگرس بر روی آن کلیک کنید.

قیمت میلگرد زاگرس

شما عزیزان همچنین میتوانید به صورت جزئی از بخش منو سایت قیمت میلگرد کارخانه مد نظر را اورده و استعلام قیمت بگیرید و یا در همین صفحه که تمام جدول قیمت های میلگرد آورده شده است مشاهده کرده و بعد از انتخاب با کارشناسان مربوطه تماس حاصل  فرمایید و حتی علاوه بر قیمت میلگرد تهران  و قیمت میلگرد آجدار به صورت کارخانه ای بر اساس سایز هم قابل مشاهده می باشد  مانند :

آخرینل را از ما بخواهید.

قیمت میلگرد ۱۲

شما عزیزان میتوانید با قیمت روز میلگرد ۱۲ را از این کارخانه ها سفارش دهید :

میلگرد ساده ابهر ، میلگرد آجدار ذوب آهن ، میلگرد آجدار ابهر ، میلگرد آجدار میانه ، میلگرد آجدار شاهین بناب  ، میلگرد آجدار زاگرس ، میلگرد آجدار راد همدان ، میلگرد آجدار حدید سیرجان ، میلگرد آجدار آناهیتا گیلان ، میلگرد آجدار کاشان ، میلگرد آجدار امیر کبیر ، میلگرد اجدار قائم ، میلگرد اجدار سمنان ، میلگرد آجدار روهینا ، میلگرد آجدار آریان فولاد ، میلگرد آجدار قزوین ، میلگرد آجدار آریا ذوب ، میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش ، میلگرد درپاد تبریز ، میلگرد آجدار فایکو ، میلگرد آجدار معراج کرد کوی ، میلگرد آجدار جهان فولاد سیرجان ، میلگرد آجدار بافق یزد ، میلگرد آجدار شاهرود میباشد  که برای سایز های دیگر هم صد میکند ولی بهتر است که قبل از ان از جدول قیمت مشاهده یا از کارشناسان فروش تهران آهن سوال کنید .

قیمت میلگرد ۱۴

قیمت میلگرد ۱۴ امروز  نیز مشابه  سایز ۱۲ است

قیمت میلگرد ۱۶

دو میلگرد ۱۴ و ۱۶ هم همانند قیمت میلگرد ۱۲ می باشد .

انواع میلگرد

قیمت میلگرد در بازار تهران آهن به دو نوع میلگرد ساده و اجدار دسته بندی می شوند.

مجموعه تهران آهن همیشه ارائه بهترین قیمت روز میلگرد از معتبرترین برندها را در  اولویت خود قرار داده است.

برای مطالعه و توضیح در مورد انواع مختلف میلگرد میتوانید به صفحه ی مورد نظر که در زیر گذاشته ایم بروید و هم چنین جدول قیمت میلگرد ساده و میلگرد اجدار به صورت جداگانه آورده شده است.

۱- میلگرد ساده  ( نوع ساده فاقد آج )

۲- میلگرد آجدار ( دارای برآمدگی )

قیمت میلگرد ساده و میلگرد آجدار

نکات قبل از خرید میلگرد که باید رعایت کرد

میلگردهای ساده با نام A1 در صنعت شناخته شده و در دسته میلگردهای نرم قرار می گیرد.سه نوع دیگر این محصول با نام های A3، A2 و A4 معرفی شده که دارای تنش جاری و گسیختگی بیشتری نسبت به میلگردهای ساده بوده و در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرند.

پیش از خرید لازم است ابتدا نیاز خود را شناخته و متناسب با نوع کاربرد محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

همچنین برای سهولت هرچه بیشتر میزان تناژ مورد نظر خود را از پیش انتخاب نمایید. پس از انتخاب محصول ، جهت حصول اطمینان با کارشناسان فروش تهران آهن مشاوره نمایید.

به هنگام خرید و سفارش میلگرد به این نکته نیز توجه کنید که ممکن است در ساخت انواع میلگرد ها از ضایعات فولاد استفاده شده باشد.

درنتیجه میتوان گفت این امر تاثیر مستقیمی بر کیفیت و نرخ تمام شده میلگرد دارد.

مجموعه تهران آهن این اطمینان را به شما مشتریان عزیز میدهد که بهترین نوع میلگرد و مناسب ترین قیمت میلگرد به روز شده را برای فروش در بازار ارائه میدهد.

پس از انتخاب، اخرین قیمت میلگرد مورد نظر را از مراکز خرید معتبر استعلام نمایید.

لازم به ذکر است بایستی پیش از پرداخت مبلغ مورد نظر از کارشناس فروش فاکتور دریافت نمایید و پس از ارسال تاییدیه، کارشناس مربوطه اقدام به خرید سفارش می نماید.

تهران آهن فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ شروع کرده و با بیش از۲۰ سال سابقه در بازار آهن با تکیه بر سه اصل خریدی امن ، آسان و ارزان  ، خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات به مشتریان میداند و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که مناسب ترین قیمت میلگرد امروز در بازار  را به شما اعلام داریم قیمت های ما قابل رقابت با تمامی تامین کنندگان آهن آلات سراسر کشور میباشد چرا که اعتبار ما رضایتمندی و وفاداری مشتریان ماست.

قیمت روز میلگرد در بازار  ها را مقایسه کنید، با اطمینان خرید کنید و مشتری دائمی تهران آهن شوید.

جداول قیمت میلگرد ساده و قیمت میلگرد آجدار شرکت تهران آهن

 

میلگرد آجدار میانه

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
واحد
میانه
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
برند
down
135,500تومان
3
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
downup
135,500تومان
4
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
down
135,500تومان
6
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
down
135,500تومان
7
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
down
135,900تومان
9
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
down
139,500تومان
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید
11
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
میانه
تماس بگیرید

میلگرد آجدار شاهین بناب

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.72%
141,500تومان
3
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.73%
139,500تومان
5
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.73%
139,500تومان
6
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.73%
138,000تومان
7
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.73%
138,000تومان
8
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.73%
138,000تومان
9
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.73%
138,000تومان
10
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.73%
138,000تومان
11
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up0.73%
138,000تومان
12
میلگرد آجدار 28
میلگرد آجدار 28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up
138,000تومان
13
میلگرد آجدار 32
میلگرد آجدار 32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهین بناب
کیلوگرم
up
138,000تومان

میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار 28
میلگرد آجدار 28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
صبا فولاد زاگرس
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگردآجدار 16
میلگردآجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگردآجدار 18
میلگردآجدار 18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگردآجدار 20
میلگردآجدار 20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down
134,500تومان
5
میلگردآجدار 22
میلگردآجدار 22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down
134,500تومان
6
میلگردآجدار 25
میلگردآجدار 25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
down
134,500تومان
7
میلگردآجدار 28
میلگردآجدار 28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگردآجدار 32
میلگردآجدار 32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب آهن اصفهان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار راد همدان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
استاندارد
طول(متر)
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
A2
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.27%
151,500تومان
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10
10
A2
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.16%
148,600تومان
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12
12
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.18%
146,150تومان
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.19%
145,150تومان
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16
16
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.19%
145,150تومان
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.19%
145,150تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20
20
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.19%
145,150تومان
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.19%
145,150تومان
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up0.76%
145,000تومان
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
A3
شاخه 12 متر
کارخانه
راد همدان
کیلوگرم
up1.40%
145,000تومان

میلگرد آجدار حدید سیرجان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
محل بارگیری
استاندارد
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متر
کارخانه
A2
حدید سیرجان
کیلوگرم
down0.00%
142,000تومان
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10
10
شاخه 12 متر
کارخانه
A2
حدید سیرجان
کیلوگرم
0.00%
141,000تومان
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12
12
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
0.00%
140,010تومان
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
0.00%
139,000تومان
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16
16
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
0.00%
139,000تومان
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
0.00%
139,000تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20
20
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
0.00%
139,000تومان
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
0.00%
139,000تومان
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
کارخانه
A3
حدید سیرجان
کیلوگرم
0.00%
139,000تومان

میلگرد آجدار نیشابور

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
طول (متر)
سایز
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد اجدار10
میلگرد اجدار10
شاخه 12 متر
10
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد اجدار18
میلگرد اجدار18
شاخه 12 متر
18
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد اجدار20
میلگرد اجدار20
شاخه 12 متر
20
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up4.07%
140,500تومان
4
میلگرد اجدار22
میلگرد اجدار22
شاخه 12 متر
22
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up4.07%
140,500تومان
5
میلگرد اجدار22
میلگرد اجدار22
شاخه 12 متر
22
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up4.07%
140,500تومان
6
میلگرد اجدار25
میلگرد اجدار25
شاخه 12 متر
25
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up4.07%
140,500تومان
7
میلگرد اجدار28
میلگرد اجدار28
شاخه 12 متر
28
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up
140,500تومان
8
میلگرد اجدار32
میلگرد اجدار32
شاخه 12 متر
32
A3
کارخانه
نیشابور
کیلوگرم
up
140,500تومان

میلگرد آجدار آناهیتا گیلان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
طول (متر)
استاندارد
سایز
نام محصول
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
شاخه
A2
8
میلگرد آجدار 8
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
142,000تومان
2
میلگرد آجدار10
شاخه 12 متر
A2
10
میلگرد آجدار10
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
140,000تومان
3
میلگرد آجدار12
شاخه 12 متر
A3
12
میلگرد آجدار12
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
down
138,000تومان
4
میلگرد آجدار14
شاخه 12 متر
A3
14
میلگرد آجدار14
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
up
138,000تومان
5
میلگرد آجدار16
شاخه 12 متر
A3
16
میلگرد آجدار16
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
down
138,000تومان
6
میلگرد آجدار18
شاخه 12 متر
A3
18
میلگرد آجدار18
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
down
130,000تومان
7
میلگرد آجدار20
شاخه 12 متر
A3
20
میلگرد آجدار20
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
down
138,000تومان
8
میلگرد آجدار22
شاخه 12 متر
A3
22
میلگرد آجدار22
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
down
138,000تومان
9
میلگرد آجدار25
شاخه 12 متر
A3
25
میلگرد آجدار25
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
138,000تومان
10
میلگرد آجدار28
شاخه 12 متر
A3
28
میلگرد آجدار28
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
138,000تومان
11
میلگرد آجدار32
شاخه 12 متر
A3
32
میلگرد آجدار32
کارخانه
آناهیتا گیلان
کیلوگرم
138,000تومان

میلگرد آجدار کاشان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
11
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
12
میلگرد آجدار36
میلگرد آجدار36
36
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید
13
میلگرد آجدار40
میلگرد آجدار40
40
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار امیرکبیر

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
up0.43%
139,800تومان
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
up2.95%
138,000تومان
4
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
up2.95%
139,500تومان
5
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
up2.95%
139,500تومان
8
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
up
139,500تومان
10
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
11
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
up
139,500تومان
12
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
امیرکبیر
کیلوگرم
تماس بگیرید
13
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
up
139,500تومان
14
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
امیرکبیر
کیلوگرم
up
139,500تومان

میلگرد آجدار قائم

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.71%
139,000تومان
2
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.72%
137,000تومان
3
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.72%
137,000تومان
4
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.72%
137,000تومان
5
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.72%
137,000تومان
6
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.72%
137,000تومان
7
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.72%
137,000تومان
8
میلگرد آجدار 28
میلگرد آجدار 28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.72%
137,000تومان
9
میلگرد آجدار 32
میلگرد آجدار 32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
قائم
کیلوگرم
down-0.72%
137,000تومان

میلگرد آجدار نورد گرم سمنان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
واحد
برند
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
نورد گرم سمنان
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
نورد گرم سمنان
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کیلوگرم
نورد گرم سمنان
تماس بگیرید

میلگرد آجدار روهینا

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید
10
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
روهینا
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار آریان فولاد

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگردآجدار10
میلگردآجدار10
10
شاخه 12 متر
A2
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
139,500تومان
2
میلگردآجدار10
میلگردآجدار10
10
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
140,000تومان
3
میلگردآجدار12
میلگردآجدار12
12
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
140,000تومان
4
میلگردآجدار12
میلگردآجدار12
12
شاخه 12 متر
A2
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
139,500تومان
5
میلگردآجدار14
میلگردآجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
137,000تومان
6
میلگردآجدار16
میلگردآجدار16
16
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
137,000تومان
7
میلگردآجدار18
میلگردآجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
137,000تومان
8
میلگردآجدار20
میلگردآجدار20
20
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
137,000تومان
9
میلگردآجدار22
میلگردآجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
137,000تومان
10
میلگردآجدار25
میلگردآجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
0.00%
137,000تومان
11
میلگردآجدار28
میلگردآجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
_
آریان فولاد
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار قزوین

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
قزوین
کیلوگرم
0.00%
141,000تومان
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
قزوین
کیلوگرم
0.00%
139,000تومان
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
قزوین
کیلوگرم
0.00%
139,000تومان

میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متری)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
فولاد سپهر ایرانیان
کیلوگرم
up5.54%
143,500تومان

میلگرد آجدار آریاذوب

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متری)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
down-0.71%
139,000تومان
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
down-0.73%
139,000تومان
4
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 12
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
down-0.73%
136,000تومان
5
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 14
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
down-0.73%
136,000تومان
6
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 16
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
down-0.73%
136,000تومان
7
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
down-0.73%
136,000تومان
8
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
آریا ذوب
کیلوگرم
down
136,000تومان

میلگرد آجدار یزد - احرامیان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محا بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
یزد - احرامیان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-2.44%
140,000تومان
2
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار8
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-2.47%
138,000تومان
4
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار8
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-1.81%
138,000تومان
6
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-1.81%
136,000تومان
7
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-1.81%
136,000تومان
8
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-1.81%
136,000تومان
9
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-1.81%
136,000تومان
10
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-1.81%
136,000تومان
11
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down-1.81%
136,000تومان
12
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down
136,000تومان
13
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
کاوه تیکمه داش
کیلوگرم
down
136,000تومان

میلگرد آجدار ذوب و نورد کرمان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگردآجدار14
میلگردآجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگردآجدار14
میلگردآجدار14
14
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگردآجدار16
میلگردآجدار16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگردآجدار16
میلگردآجدار16
16
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگردآجدار18
میلگردآجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
6
میلگردآجدار20
میلگردآجدار18
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
7
میلگردآجدار22
میلگردآجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگردآجدار25
میلگردآجدار22
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگردآجدار28
میلگردآجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
ذوب و نورد کرمان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار درپاد تبریز

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10
10
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12
12
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
140,000تومان
5
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
140,000تومان
6
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
140,000تومان
7
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
8
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
9
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید
10
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
درپاد تبریز
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار فایکو

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متری)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
up1.86%
137,100تومان
3
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
فایکو
کیلوگرم
up1.86%
137,100تومان
4
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
up1.86%
137,100تومان
5
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
up1.86%
137,100تومان
6
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
فایکو
کیلوگرم
up1.86%
137,100تومان
7
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25
25
شاخه 12 متر
A3
بنگاه تهران
فایکو
کیلوگرم
up
137,100تومان

میلگرد آجدار معراج کرد کوی

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
down-4.47%
139,000تومان
2
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
down-4.50%
138,000تومان
3
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
down-4.50%
138,000تومان
4
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
down-4.50%
138,000تومان
5
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
معراج کرد کوی
کیلوگرم
down-4.50%
138,000تومان

میلگرد آجدار خلیج فارس

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
خلیج فارس
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
خلیج فارس
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
خلیج فارس
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار جهان فولاد سیرجان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8
8
شاخه 12 متر
A2
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار8
میلگرد آجدار8
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
3
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
4
میلگرد آجدار10
میلگرد آجدار10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید
5
میلگرد آجدار12
میلگرد آجدار12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down-1.11%
137,500تومان
6
میلگرد آجدار14
میلگرد آجدار14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down-1.11%
135,500تومان
7
میلگرد آجدار16
میلگرد آجدار16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down-1.11%
135,500تومان
8
میلگرد آجدار18
میلگرد آجدار18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down-1.11%
133,500تومان
9
میلگرد آجدار20
میلگرد آجدار20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
133,500تومان
10
میلگرد آجدار22
میلگرد آجدار22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
133,500تومان
11
میلگرد آجدار25
میلگرد آجدار25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
133,500تومان
12
میلگرد آجدار28
میلگرد آجدار28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
down
133,500تومان
13
میلگرد آجدار32
میلگرد آجدار32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
جهان فولاد سیرجان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار بافق یزد

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
down-0.29%
139,100تومان
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
down-4.08%
138,600تومان
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
down-0.57%
138,400تومان
4
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
down-0.85%
138,020تومان
5
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.29%
137,900تومان
6
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.29%
137,900تومان
7
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.29%
137,900تومان
8
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.29%
137,900تومان
9
میلگرد آجدار 28
میلگرد آجدار 28
28
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.29%
137,900تومان
10
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
up0.29%
137,900تومان
11
میلگرد آجدار 32
میلگرد آجدار 32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
بافق یزد
کیلوگرم
down-2.02%
137,950تومان

میلگرد آجدار شاهرود

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
down-0.72%
139,000تومان
3
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
down-0.72%
138,000تومان
4
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
down-1.78%
138,000تومان
5
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
18
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
down-1.78%
138,000تومان
6
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
20
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
down-1.78%
138,000تومان
7
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22
22
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
down-1.78%
138,000تومان
8
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25
25
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
down-1.78%
138,000تومان
9
میلگرد آجدار 32
میلگرد آجدار 32
32
شاخه 12 متر
A3
کارخانه
شاهرود
کیلوگرم
down
138,000تومان

میلگردساده

 • اکسل
ردیف
محصول
محصول
کارخانه
سایز
ضخامت(میلی متر)
قیمت(ریال)
1
میلگرد 8 a2
میلگرد 8 a2
ابهر
8
تماس بگیرید
2
میلگرد 10 a2
میلگرد 10 a2
ابهر
10
تماس بگیرید
3
میلگرد 12 a2
میلگرد 12 a2
ابهر
12
تماس بگیرید
4
میلگرد 14 a3
میلگرد 14 a3
ابهر
14
تماس بگیرید
5
میلگرد 16 a3
میلگرد 16 a3
ابهر
16
تماس بگیرید
6
میلگرد 18 a3
میلگرد 18 a3
ابهر
18
تماس بگیرید
7
میلگرد 20 a3
میلگرد 20 a3
ابهر
20
تماس بگیرید
8
میلگرد 22 a3
میلگرد 22 a3
ابهر
22
تماس بگیرید
9
میلگرد25 a3
میلگرد25 a3
ابهر
25
تماس بگیرید
10
میلگرد 28 a3
میلگرد 28 a3
ابهر
28
تماس بگیرید
11
میلگرد 32
میلگرد 32
ابهر
32
تماس بگیرید

میلگرد ساده کویر کاشان

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
طول(متر)
استاندارد
سایز
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 6/5
میلگرد آجدار 6/5
کلاف
A1
6/5
کارخانه
کاشان
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد ساده ابهر

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد ساده 5/5
میلگرد ساده 5/5
5.5
کلاف
A1
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
تماس بگیرید
2
میلگرد ساده 6/5
میلگرد ساده 5/5
6.5
کلاف
A1
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد ساده نطنز

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول (متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد ساده 6/5
میلگرد ساده 6/5
6.5
کلاف
A1
کارخانه
نطنز
کیلوگرم
up1.28%
158,500تومان
2
میلگرد ساده 6/5
میلگرد ساده 6/5
6.5
کلاف
A1
بنگاه تهران
نطنز
کیلوگرم
up1.27%
159,000تومان

میلگرد ساده متین

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد ساده 10
میلگرد ساده 10
10
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up8.63%
151,000تومان
2
میلگرد ساده 10
میلگرد ساده 10
10
_
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up8.63%
151,000تومان
3
میلگرد ساده 16
میلگرد ساده 16
16
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up8.63%
151,000تومان
4
میلگرد ساده 18
میلگرد ساده 18
18
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up8.63%
151,000تومان
5
میلگرد ساده 20
میلگرد ساده 20
20
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up8.63%
151,000تومان
6
میلگرد ساده 22
میلگرد ساده 22
22
شاخه
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up8.63%
151,000تومان
7
میلگرد ساده 25
میلگرد ساده 25
25
شاخه 6 متر
A1
بنگاه تهران
فولاد متین
کیلوگرم
up8.63%
151,000تومان

میلگرد ساده ملایر

 • اکسل
ردیف
نام محصول
نام محصول
سایز
طول(متر)
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد ساده 6/5
میلگرد ساده 6/5
6.5
کلاف
A1
بنگاه تهران
ملایر
کیلوگرم
تماس بگیرید

میلگرد آجدار (ذوب آهن)

 • اکسل
ردیف
محصول
محصول
سایز
حالت
استاندارد
محل بارگیری
قیمت
1
میلگرد 12 آجدار
میلگرد 12 آجدار
12
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
2
میلگرد 14 آجدار
میلگرد 14 آجدار
14
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
139500
3
میلگرد 16 آجدار
میلگرد 16 آجدار
16
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
4
میلگرد 18 آجدار
میلگرد 18 آجدار
18
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
5
میلگرد 20 آجدار
میلگرد 20 آجدار
20
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
139500
6
میلگرد 22 آجدار
میلگرد 22 آجدار
22
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
139500
7
میلگرد 25آجدار
میلگرد 25آجدار
25
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
8
میلگرد 28 آجدار
میلگرد 28 آجدار
28
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید
9
میلگرد 32 آجدار
میلگرد 32 آجدار
32
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
تماس بگیرید

میلگرد آجدار (ابهر )

 • اکسل
ردیف
محصول
محصول
سایز
طول
استاندارد
محل بارگیری
برند
واحد
قیمت
1
میلگرد آجدار 8
میلگرد آجدار 8
8
شاخه 12 متری
A2
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
143000
2
میلگرد آجدار 10
میلگرد آجدار 10
10
شاخه 12 متری
A2
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
140000
3
میلگرد آجدار 12
میلگرد آجدار 12
12
شاخه 12 متری
A2
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
140000
4
میلگرد آجدار 14
میلگرد آجدار 14
14
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
137000
5
میلگرد آجدار 16
میلگرد آجدار 16
16
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
137000
6
میلگرد آجدار 18
میلگرد آجدار 18
18
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
137000
7
میلگرد آجدار 20
میلگرد آجدار 20
20
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
137000
8
میلگرد آجدار 22
میلگرد آجدار 22
22
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
137000
9
میلگرد آجدار 25
میلگرد آجدار 25
25
شاخه 12 متری
A3
کارخانه
ابهر
کیلوگرم
137000

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات 13
 1. سحر ابادگلی می گوید

  برای منی ک دانشجوام توضیحاتتون کمک زیادی کرد برای درک مطالب

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام
   ما سعی داریم اطلاعاتی که تو سایت میذاریم مناسب برای همه افراد با سطح اطلاعاتی مختلف باشه
   ممنون از انتخاب شما

 2. حامد رسولی می گوید

  من هرسری تماس گرفتم تلفنتون مشغول بود
  با چ شماره ای من باید تماس بگیرم

 3. سامان پور عبدالمالک می گوید

  قیمتی ک توی سایت میذارید قیمت تموم شدس ؟؟؟؟

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام
   برای اطلاع دقیق از قیمت نهایی با همکاران ما تماس حاصل فرمایید

 4. ساسان زینعلی می گوید

  قیمت میگرد در بازار تهران به چند دشته تقسیم می شود؟؟؟

  1. کارشناس فروش می گوید

   قیمت میلگرد در بازار های داخلی و خارجی کاملا  به نوع، ابعاد، قطر و کیفیت شرکت تولید کننده بستگی دارد.

 5. ابوالفضل زمانی می گوید

  محل بارگیری میلگرده کجاست؟؟

  1. کارشناس فروش می گوید

   چنانچه کارخانه باشد از درب کارخانه و چنانچه بنگاه باشد، از انبارهای جنوب غربی تهران.

 6. محمدجواد می گوید

  ممنون میشم ادرس اینستاتون رو بهم بدید

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   https://www.instagram.com/tehran.ahan

 7. سامیار می گوید

  باسلام و خسته نباشید خواهشمند است اعلام فرمائید برای ساخت یک ساختمان دو طبقه با متراژ ۳۴۵ مترمربع و تعداد ۱۴ ستون و ارتفاع کل ساختمان که ۸ متر می باشد؛ چقدر میلگرد از هر سایز مورد نیاز می باشد. همچنین برآورد کل هزینه (میلگرد – حمل – ارزش افزوده) به مقصد عجب شیر (آذربایجان شرقی) چقدر است. در صورت امکان نحوه خرید را نیز اعلام فرمائید

  1. کارشناس فروش می گوید

   با سلام
   لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا به صورت دقیق و روز به شما اطلاعات لازم را بدهیم .

سوالتان را از ما بپرسید
با کارشناسان فروش تهران آهن در واتس اپ به صورت شبانه روزی در تماس باشید