قیمت آهن کیلویی چند؟

دسته بندی : مجله تهران آهن
قیمت آهن کیلویی

در شرایط اقتصادی ایران یکی از عوامل تاثیر گذار بر روند و توسعه صنعت ساختمان سازی و پل سازی ، افزایش و کاهش قیمت انواع آهن آلات نظیر قیمت تیر آهن ، قیمت پروفیل ، قیمت میلگرد و غیره است نمودار قیمت کیلویی آهن به طور روزانه در حال تغییر است با توجه به این شرایط به نظر شما قیمت آهن کیلویی بهتره یا شاخه ای ؟

با توجه به درجه کیفیت محصولات آهن آلات، میزان خرید و فروش در بازار بورس ، تقاضا و خریدار واقعی و همچنین سیاست های دولت برای تولید شمش آهن باعث عدم ثبات در قیمت خرید و قروش آهن شده است.

قیمت آهن کیلویی دست دوم در تهران آهن

برای خرید و اطلاع از قیمت آهن کیلویی دست دوم و اینکه بفهمیم آهن کیلویی چند حتما با کارشناسان متخصصین ما با شماره ۰۲۱۸۶۰۷۳۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و یا به قسمت پایین صفحه مراجعه نمایید.

قیمت آهن کیلویی بهترین انتخاب برای خریدار

در بازار آهن وقتی اسم آهن را می آورند مقصود تمام محصولاتی است که از آهن ساخته شده است ، قیمت آهن کیلویی بهتره یا شاخه ای قبل از توضیح در این مورد به این محصولات آهنی اشاره میکنیم :

  • قوطی و پروفیل
  • انواع تیر آهن و هاش
  • انواع ورق
  • انواع میلگرد
  • انواع لوله
  • ناودانی
  • نبشی
  • تسمه و سپری
  • قوطی پروفیل صنعتی
  • و …

این محصولات در صنایع مختلف به ویژه در ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند.

همانطور که می دانید آهن به صورت وزنی فروخته می شود می شود، در نتیجه قیمت آهن کیلویی درست و به صرفه تر است .

شاید الان که این جمله را گفتیم بگویید که جاهایی را سراغ دارید که این محصولات را به صورت شاخه ای می فروشند این موضوع کاملا درست است اما خرید کیلویی آهن مناسب تر و ارزان تر از خرید شاخه ای آن می باشد.

سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید این است که  آهن کیلویی چند هستش و برای خرید آهن کیلویی ، خرید از کارخانه بهتر است یا خرید از نماینده رسمی کارخانه ؟

به دلیل نوسانات قیمت در بازار آهن تهران حتما قبل از خرید و سفارش از همکاران ما در تهران آهن مشاوره و راهنمایی بگیرید، همچنین میتوانید از آخرین قیمت روز آهن کیلویی اطلاع پیدا کنید و خرید خود را به صورت کیلویی از کارشناسان ما بگیرید . در این مقاله قصد داریم به تمامی این پرسش ها پاسخ دهیم.

قیمت آهن کیلویی چند

نکته : برای مشاهده جدول های قیمت تیرآهن به قسمت پایین صفحه مشاهده کنید.

 تهران آهن نماینده رسمی آهن در کارخانه معتبر و قابل اعتماد 

این موضوع برای ما مشخص شد که نماینده رسمی کارخانه فروش آهن ، آهن را با قیمت مناسب تر به ما می دهند.

اکنون باید بهترین نماینده را پیدا کنیم، در بین این نمایندگان هم گاهی با این موضوع رو به رو می شوید که بعضی از آن ها به طور قابل ملاحظه ای قیمت را کمتر از قیمت بازار حساب می کنند.

اما این ارزانی بی دلیل نیست، ممکن است با شما کمتر حساب کنند اما بعد وزن کردن کامیون بار در باسکول و صدور بارنامه مقداری از بار را کم می کنند تا آن مقدار ارزانی را جبران کنند.

اما نمایندگان رسمی کارخانه معتبر مانند تهران آهن برای این که حسن نیت خود را به مشتریان خود ثابت کند کامیون را یکبار در مبدا و یکبار در مقصد بر روی باسکول وزن می کند و دو بارنامه برای مشتری صادر می کند که بارنامه ی آخر در حضور مشتری هم می باشد .

خرید از کارخانه یا نماینده رسمی کارخانه ! مساله این است

قبل پاسخ به این سوال باید نیاز خود را مشخص کنید اگر نیاز شما فقط در حد ساخت یک پل برای درب ورودی منزلتان یا در حد ساخت یک آلاچیق کوچک در حیاط منزلتان می باشد این نیاز را می توانید از خرده فروش تهیه کنید و در بعضی مواقع هم خود آهنگرتان این مقدار آهن را همراه خود می آورد. در هر صورتی قیمت آهن کیلویی مناسب تر است .

اگر نیازتان بیشتر از این مقدار است باید از نمایندگان رسمی کارخانه یا کارخانه تهیه کنید.

شاید با خود فکر کنید که خرید آهن از کارخانه ها به دلیل خریدی مستقیم  ارزان تر باشد، اما حقیقت برعکس این موضوع می باشد احتمالا از شنیدن این موضوع تعجب کرده باشید اما برای گفته خود دلیل داریم.

اولین دلیل این است که کارخانه زیر ۲ تن آهن نمی فروشد و الباقی وزن را که به طور مثال نیم تن می باشد را یا به شما نمیدهند و یا اگر هم بدهند با قیمت بالاتری میفروشند و این اصلا برای خریدار به صرفه در نمیاید .

دلیل بعدی این است که کارخانه ها به نمایندگان رسمی خود به قیمت پایین تری می فروشند ولی به شخص با قیمت بالاتری می فروشند.

همچنین آهن آلات در کارخانه ها به صورت پک های یک تنی یا دو تنی بسته بندی می شوند و می فروشند در نتیجه مقدار معینی است و اگر کمتر از آن بخواهید به هیچ عنوان بسته بندی خود را ناقص نمی کنند و یا با قیمت بالاتری میتوانید خریداری کنید .

اغلب اوقات به این صورت است که شما برای کار خود نیاز به آهن آلات مختلف دارید و هر کارخانه تولید کننده نوع خاصی از آهن می باشند و منطقی نیست که به همه این کارخانه ها مراجعه کنید.

قیمت آهن کیلویی

اما نمایندگان رسمی فروش آهن مانند تهران آهن با کارخانه ها قرار داد می بندند و بار خود را به صورت عمده از آن ها دریافت می کنند که این کار هزینه کمتری هم در قیمت تمام شده و هم در هزینه حمل و نقل برای آن ها دارد. و از طرفی هم چون قیمت آهن کیلویی حساب میشود برای خریدار انتخاب مناسبی است .

این موضوع باعث می شود تا این نمایندگان رسمی ، قیمت آهن کیلویی به روز شده را با قیمت مناسب تر در اختیار افراد قرار دهند.

امیدوارم که این مطلب شما را برای خرید آهن راهنمایی کرده باشد و از شما برای وقتی که برای خواندن این مطلب گذاشتید کمال تشکر را داریم.

مقالات مرتبط

استفاده از هواکش صنعتی در کارخانجات صنایع فولاد

استفاده از هواکش صنعتی در کارخانجات صنایع فولاد

راهنمای مطالعهنقش کلیدی هواکش صنعتی در عملکرد کارخانهمعرفی انواع هواکش صنعتی در صنایع1. تهویه هوا پروانه ای2. […]

ساختمان های اسکلتی

ساختمان های اسکلتی + مزایای ساختمان های اسکلت فلزی

راهنمای مطالعهمزایای ساختمان های اسکلت فلزیمعایب ساختمان های اسکلتی سازه های فولادیساختمان های اسکلت فلزی با سازه […]

ضخامت و ابعاد استاندارد قوطی پروفیل

ضخامت و ابعاد استاندارد قوطی پروفیل

همه ما از اهمیت پروفیل‌ها آشنا هستیم و می‌دانیم که یکی از پرکاربردترین قطعات فلزی در صنایع مختلف به شمار می‌رود. ولی انتخاب بهترین نوع قوطی پروفیل برای نیاز خودمان هم حائز اهمیت است.

کفراژبندی

همه چیز در رابطه با کفراژ بندی (با انواع کفراژ بندی آشنا شوید)

به قالب های موقت یا دائم که درون آن ها از بتن یا مصالح مشابه پر شود، کفراژ می گویند.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سوالاتی مانند، کفراژبندی چیست؟ انواع کفراژبندی و کفراژ داربست با ما تا انتهای این مقاله از تهران آهن همراه باشید و اطلاعات کافی در رابطه با کفراژبندی و مسائل مربوطه را به دست آورید.

پروفیل نبشی

پروفیل نبشی

راهنمای مطالعهمشخصه نبشیمشخصه نبشی استیلانواع نبشیمحاسبه وزن نبشیچگونگی محاسبه وزن نبشیجنس نبشینبشی آلومینیومنبشی گالوانیزهنبشی استیلقیمت نبشیپروفیل نبشی […]

فولاد CK45

همه چیز را درباره فولاد CK45 بدانید

راهنمای مطالعهفولاد ck45 چیست؟وِیژگی های فولاد ck45 چیست؟خواص مکانیکی فولاد ck45کاربردهای فولاد ck45فولاد و ورق ck45 نام […]

محصولات

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *